Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

komerční obsah
22. 9. 2017 12:38
Pokud jste člověk, který žije naplno, hojně využívá IT technologie pro různé účely, v různých situacích a prostředích, je online v práci i v soukromí, pravidelně se přihlašuje na Wi-Fi a zároveň si uvědomuje rizika online světa, ale neví, jak se před nimi chránit, mohl by Vám pomoci Karol Suchánek, jehož povolání je Cybersecurity Speaker.

Jeho znalosti ocení lidé v produktivním věku, které zajímá ochrana domácnosti (včetně inteligentní domácnosti), ochrana osobních údajů a financí či bezpečnost sebe a svých dětí.

Počítače fascinovaly Karola už od dětství. V 16 letech vyvinul svůj první bezpečnostní software, který se po vítězství ve středoškolské soutěži začal prodávat. Nastoupil jako vývojář do pražské pobočky Monster.com a v roce 2006 získal titul MBA na University of New York in Prague. Následně absolvoval speciální cyber-security program na prestižní univerzitě Massachusetts Institute of Technology (MIT) v Bostonu a také trénoval s legendárními Hak5 Group ve Washingtonu. Deset let stojí za chodem společnosti, která se stará o soukromí majetných rodin po celém světě.

Obrátit se na něho mohou také profesionálové a firmy, kterým pomůže s ochranou soukromí i dat klientů. Vystupuje na různých konferencích, třeba i na konferencích pro ženy.

Do Čech Karol Suchánek přináší také "offline úložiště" Passwords Fast, trezor na hesla, který si v jeho eshopu můžete pořídit již za pár stovek.

Kontakt

+420 222 866 038

před 19 minutami

Nehoda tří nákladních aut ráno uzavřela dálnici D48 na Karvinsku

Nehoda tří nákladních aut uzavřela ráno na Karvinsku dálnici D48 ve směru na Český Těšín. Policie zatím nemá informace o tom, že by na místě byli zranění, řekla policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Auta se podle Jirouškové srazila krátce po 05:30, o uzavření dálnice na 69. kilometru informovalo Národní dopravní informační centrum před 06:30. Doprava je podle něj odkloněna na 62. kilometru u Tošanovic, auta se mohou vracet zpět na exitu 70.

před 51 minutami

Ottawa vyhrála v NHL venku po téměř dvou měsících

Hokejisté Ottawy zvítězili v úterním utkání NHL na ledě Buffala 5:2 a venku si připsali výhru poprvé od 4. prosince. Rozdílový gól dali při vyloučení domácího hráče Michaela Frolíka. Calgary, jehož brankář David Rittich zůstal po vystoupení na Utkání hvězd na střídačce, podlehlo doma St. Louis 4:5 po samostatných nájezdech.

Ottawa vstupovala do utkání s nejhorším využitím přesilových her v této sezoně NHL, ale v Buffalu jí početní výhody vycházely. Z této herní situace se ujala vedení 1:0, 2:1 a ve 49. minutě potrestal faul a hrubost Frolíka za stavu 2:2 Mike Reilly. Kanadský klub, který venku prohrál v předchozích sedmi zápasech, stvrdil výhru dvěma zásahy v závěrečné powerplay. Domácím se deset minut před koncem zranil gólman Linus Ullmark.

Vedení se v Calgary několikrát překlopilo ze strany na stranu. St. Louis dalo rychle první gól utkání, ale v 16. minutě už prohrávalo, protože domácí využili dvě přesilové hry. Obhájce titulu ale kontroval ještě v první třetině dvěma zásahy.

Kanadskému klubu patřilo prostřední dějství a skóre opět otočilo i díky Seanu Monahanovu, který se v zápase trefil dvakrát. Hosté ale v úvodní minutě třetí třetiny vyrovnali a v rozstřelu bylo hotovo už po druhé sérii. Rozhodující nájezd proměnil David Perron.