Zbavte syna panictví. Zaplatím, nabízí matka

17. 3. 2009 15:50
Abingdon (Anglie) - Britská matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. Klidně za to zaplatím.
Matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví.
Matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. | Foto: The Sun

Lucy Baxterová je adoptivní matkou čtyř chlapců s Downovým syndromem. Jedním z nich je i jednadvacetiletý Otto, který zoufale touží po první sexuální zkušenosti.

Jelikož veškeré synovy snahy byly dosud neúspěšné, rozhodla se do celé záležitosti zapojit, napsal dnes britský list The Sun.

"Chci, aby si Otto připadal jako normální chlapec. Proto jsem se rozhodla, že mu s jeho přáním pomohu," vysvětluje své chování, proč synovi založila profil na internetové seznamce www.bebo.com/baxterboiz, kde si může Otto domlouvat potenciální rande se svými nápadnicemi.

"Byla bych ráda, kdyby si časem všichni moji synové našli životní lásku a užívali si sexu," dodává.

Zaplatím ti prostitutku

Otto poprosil svou matku o pomoc po třech letech neúspěšných snah o první sex. Jeho sexuálním idolem je prý britská televizní moderátorka Fearne Cotton. "Rozhodl jsem se najít si přítelkyni. Důvodem je, že chci zažít sex," prohlásil.

Matka ho podporujue. "Nebude mi vadit, když Otto zajede do Amsterodamu a navštíví zde nevěstinec. Pokud jej to učiní šťastným, ráda mu to zaplatím. Jen by mi vadilo, kdyby se za tuto službu rozhodl utrácet sám," nastiňuje další možnost, jak syna potěšit.

"Nechápu, proč by lidé s touto nemocí měli být oddělení od společnosti, vždyť mají stejné emoce, touhy a pocity jako takzvaní normální lidé. Otto očekává od života stejné věci, jako ostatní. Jestli si nenajde přítelkyni, bude to pro mě velká životní prohra," dodává.

Pokoj plný kondomů a porna

Paní Baxterová je bojovnicí za práva lidí s Downovým syndromem. Pro synovy touhy má plné pochopení.

"Jeho pokoj je plný kondomů, které si pokaždé kupuje, když jde se svými přáteli do klubu, a jeho sbírka pornografie je doslova ohromující. Osobně mi to však nevadí," říká.

Otto se za pár dní vydá do Las Vegas, kde se bude snažit prosadit jako herec. Možná, že právě jedinečnost tohoto místa přinese zoufalému milovníkovi štěstí.

Jedno je však jisté, pokud bude i tento výlet neúspěšný, má pro něj starostlivá matka připraveny další nápady. 

 

Právě se děje

před 27 minutami

Anderson, Ozon, McQueen. Festival v Cannes zveřejnil výběr filmů pro letošní ročník

Nové filmy amerického režiséra Wese Andersona, francouzského Françoise Ozona či britského Steva McQueena jsou součástí oficiálního výběru 56 snímků pro letošní ročník mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Filmový svátek se letos v květnu nekonal kvůli koronavirové pandemii, pro snímky je ale zařazení na jeho program prestižním oceněním, uvedla agentura AFP. Žádný český film se do výběru neprobojoval.

Na seznamu oficiálního výběru se nachází Andersonův film The French Dispatch (Francouzská spojka), Ozonův Eté 85 (Léto 85), britský filmař Steve McQueen má ve výběru snímky hned dva - Lovers Rock (Skála milenců) a Mangrove (Mangrovník).

Žádný český film v letošním oficiálním výběru festivalu nefiguruje. Ze zemí střední a východní Evropy zde mají své zástupce pouze Litva (film Soumrak režiséra Šarunase Bartase) a Bulharsko (snímek Únor od režiséra Kamena Kaleva).

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy