Zbavte syna panictví. Zaplatím, nabízí matka

17. 3. 2009 15:50
Abingdon (Anglie) - Britská matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. Klidně za to zaplatím.
Matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví.
Matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. | Foto: The Sun

Lucy Baxterová je adoptivní matkou čtyř chlapců s Downovým syndromem. Jedním z nich je i jednadvacetiletý Otto, který zoufale touží po první sexuální zkušenosti.

Jelikož veškeré synovy snahy byly dosud neúspěšné, rozhodla se do celé záležitosti zapojit, napsal dnes britský list The Sun.

"Chci, aby si Otto připadal jako normální chlapec. Proto jsem se rozhodla, že mu s jeho přáním pomohu," vysvětluje své chování, proč synovi založila profil na internetové seznamce www.bebo.com/baxterboiz, kde si může Otto domlouvat potenciální rande se svými nápadnicemi.

"Byla bych ráda, kdyby si časem všichni moji synové našli životní lásku a užívali si sexu," dodává.

Zaplatím ti prostitutku

Otto poprosil svou matku o pomoc po třech letech neúspěšných snah o první sex. Jeho sexuálním idolem je prý britská televizní moderátorka Fearne Cotton. "Rozhodl jsem se najít si přítelkyni. Důvodem je, že chci zažít sex," prohlásil.

Matka ho podporujue. "Nebude mi vadit, když Otto zajede do Amsterodamu a navštíví zde nevěstinec. Pokud jej to učiní šťastným, ráda mu to zaplatím. Jen by mi vadilo, kdyby se za tuto službu rozhodl utrácet sám," nastiňuje další možnost, jak syna potěšit.

"Nechápu, proč by lidé s touto nemocí měli být oddělení od společnosti, vždyť mají stejné emoce, touhy a pocity jako takzvaní normální lidé. Otto očekává od života stejné věci, jako ostatní. Jestli si nenajde přítelkyni, bude to pro mě velká životní prohra," dodává.

Pokoj plný kondomů a porna

Paní Baxterová je bojovnicí za práva lidí s Downovým syndromem. Pro synovy touhy má plné pochopení.

"Jeho pokoj je plný kondomů, které si pokaždé kupuje, když jde se svými přáteli do klubu, a jeho sbírka pornografie je doslova ohromující. Osobně mi to však nevadí," říká.

Otto se za pár dní vydá do Las Vegas, kde se bude snažit prosadit jako herec. Možná, že právě jedinečnost tohoto místa přinese zoufalému milovníkovi štěstí.

Jedno je však jisté, pokud bude i tento výlet neúspěšný, má pro něj starostlivá matka připraveny další nápady. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 36 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy