Zbavte syna panictví. Zaplatím, nabízí matka

17. 3. 2009 15:50
Abingdon (Anglie) - Britská matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. Klidně za to zaplatím.
Matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví.
Matka, jejíž syn trpí Downovým syndromem, vyzývá ženskou populaci: pomozte mu přijít o panictví. | Foto: The Sun

Lucy Baxterová je adoptivní matkou čtyř chlapců s Downovým syndromem. Jedním z nich je i jednadvacetiletý Otto, který zoufale touží po první sexuální zkušenosti.

Jelikož veškeré synovy snahy byly dosud neúspěšné, rozhodla se do celé záležitosti zapojit, napsal dnes britský list The Sun.

"Chci, aby si Otto připadal jako normální chlapec. Proto jsem se rozhodla, že mu s jeho přáním pomohu," vysvětluje své chování, proč synovi založila profil na internetové seznamce www.bebo.com/baxterboiz, kde si může Otto domlouvat potenciální rande se svými nápadnicemi.

"Byla bych ráda, kdyby si časem všichni moji synové našli životní lásku a užívali si sexu," dodává.

Zaplatím ti prostitutku

Otto poprosil svou matku o pomoc po třech letech neúspěšných snah o první sex. Jeho sexuálním idolem je prý britská televizní moderátorka Fearne Cotton. "Rozhodl jsem se najít si přítelkyni. Důvodem je, že chci zažít sex," prohlásil.

Matka ho podporujue. "Nebude mi vadit, když Otto zajede do Amsterodamu a navštíví zde nevěstinec. Pokud jej to učiní šťastným, ráda mu to zaplatím. Jen by mi vadilo, kdyby se za tuto službu rozhodl utrácet sám," nastiňuje další možnost, jak syna potěšit.

"Nechápu, proč by lidé s touto nemocí měli být oddělení od společnosti, vždyť mají stejné emoce, touhy a pocity jako takzvaní normální lidé. Otto očekává od života stejné věci, jako ostatní. Jestli si nenajde přítelkyni, bude to pro mě velká životní prohra," dodává.

Pokoj plný kondomů a porna

Paní Baxterová je bojovnicí za práva lidí s Downovým syndromem. Pro synovy touhy má plné pochopení.

"Jeho pokoj je plný kondomů, které si pokaždé kupuje, když jde se svými přáteli do klubu, a jeho sbírka pornografie je doslova ohromující. Osobně mi to však nevadí," říká.

Otto se za pár dní vydá do Las Vegas, kde se bude snažit prosadit jako herec. Možná, že právě jedinečnost tohoto místa přinese zoufalému milovníkovi štěstí.

Jedno je však jisté, pokud bude i tento výlet neúspěšný, má pro něj starostlivá matka připraveny další nápady. 

 

Právě se děje

před 13 minutami

Trump neuspěl. Odvolací soud je nadále pro nahlédnutí do jeho finančních záznamů

Odvolací soud ve Spojených státech zamítl ve středu žádost prezidenta Donalda Trumpa, aby se znovu zabýval rozhodnutím, které dalo za pravdu výboru Sněmovny reprezentantů. Ten žádá o nahlédnutí do prezidentových finančních záznamů. Informovala o tom ve čtvrtek agentura Reuters. Trumpův právník John Sekulow už řekl, že se proti rozhodnutí odvolá k nejvyššímu soudu USA.

Výbor pro dohled a reformu americké Sněmovny reprezentantů letos firmu Mazars LLP, která zpracovávala pro Trumpa účetnictví, vyzval, aby mu poskytla finanční záznamy prezidenta a několika jeho firem za posledních osm let. Jde o jeden z řady právních kroků, které vyhrocují konflikt mezi Sněmovnou reprezentantů, ovládanou demokraty, a Bílým domem.

Zdroj: ČTK
před 16 minutami

U Břeclavi se srazil autobus s dvěma auty, šest lehce zraněných

Při nehodě autobusu, dodávky s návěsem a osobního auta u Břeclavi se ve čtvrtek před 6:00 zranilo lehce šest lidí. Pět z nich byli cestující z linkového autobusu. Silnice I/55 je v místě nehody uzavřená, policisté dopravu hned za sjezdem z dálnice D2 odklánějí na Ladnou. Kolony tam zatím nejsou.

"Dodávka vezla na návěsu domácí bazén. Náklad se rozkmital a dodávka bokem narazila do linkového autobusu, který jel v protisměru od Břeclavi na Hodonín. Do návěsu dodávky pak následně narazil ještě osobní automobil," uvedla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy