Smrtelná nemoc jí dala sílu. Teď oslnila v talentové soutěži

pej
23. 9. 2014 7:00
Jedna z nejvýraznějších soutěžících právě probíhajícího britského X Factoru vděčí za svůj úspěch smrtelné nemoci.
Kerrianne Covell. | Video: YouTube

Londýn – Kerrianne Covell zaujala v sobotu nejen diváky, ale i přísnou porotu X Factoru pod vedením Simona Cowella svým podáním písně I Know You Won't od americké zpěvačky Carrie Underwood. Za výkon se třiadvacetileté prodavačce bot dostalo ohromného potlesku a pochvaly.

"Obdivuji vás. V rámci této soutěže pro vás udělám, co budu moci," pochválil ji například Simon Cowell. "Prodejem byste se měla zabývat i nadále, ale neměl by se týkat obuvi," dodal.

Smrtelná choroba ji motivovala

Dívka dojatá reakcí porotců a publika zároveň odkryla smutné tajemství a přiznala se, že za odvahu zúčastnit se soutěže vděčí závažné nemoci.

"Mohla jsem zemřít. Moje tělo nereagovalo na běžná antibiotika. V nemocnici jsem dostávala morfium. Opravdu jsem se na okamžik ocitla na prahu života a smrti," svěřila se  dojatá dívka.

Díky svému výkonu prošla castingovými koly a dostala se spolu s dalšími talentovanými soutěžícími do užšího výběru, tzv. Bootcampu.

"Zpěv je moje vášeň a vždy jsem ho chtěla dělat profesionálně. Snad se mi to podaří," dodala šťastná Kerrianne.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

Další zprávy