Jste sportovní odborník, nadšenec, nebo ignorant? Vyzkoušejte se v našem olympijském testu

hrz
9. 2. 2018 8:52
Dvacáté třetí zimní olympijské hry se konají v jihokorejském Pchjongčchangu od 9. do 25. února 2018. Dějiště her se nachází necelé dvě stovky kilometrů od hlavního města Soulu, kde se před třiceti lety uskutečnila letní olympiáda. Jak dobře znáte olympijské sporty a slavné okamžiky her? Vyzkoušejte se v našem testu.
ZOH 2018-příprava
ZOH 2018-příprava | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 48 minutami

Hokejový útočník Koblasa prodloužil smlouvu v Karlových Varech

Karlovarský hokejový útočník Petr Koblasa podepsal na západě Čech novou jednoletou smlouvu a bude za Energii hrát i v příští extraligové sezoně. Šestadvacetiletý Koblasa byl v uplynulém ročníku s 26 body čtvrtým nejproduktivnějším hráčem týmu.

"Jeho spojení v jednom útoku s Václavem Skuhravým a Tomášem Vondráčkem fungovalo a věříme, že ta formace bude i nadále energickou silou našeho mužstva," uvedl na klubovém webu hlavní trenér a sportovní manažer klubu Martin Pešout.

Koblasa se před sezonou vrátil do Karlových Varů po třech letech strávených v Chomutově. Zaznamenal životní ročník, v němž vstřelil 14 gólů a na dalších 12 přihrál. V extralize debutoval v sezoně 2011/12 a od té doby odehrál včetně play off 419 zápasů s bilancí 113 bodů (55+58).

Zdroj: ČTK
Další zprávy