Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

VYKAŠLETE SE NA ZLATO, INVESTUJTE DO VZDĚLÁNÍ

komerční článek
15. 12. 2020 9:39
Ptáte se, jak se v dnešní době nejlépe pojistit na to, co možná ještě přijde? Trh je nejistý, doba ještě méně a nám nezbývá, než doufat, že se to vše zase uklidní. Než se tak ale stane, tak uklidníme my vás – to nejcennější totiž máte v sobě – vaše znalosti, vědomosti a zkušenosti. A právě ty se vyplatí rozvíjet a investovat do nich víc než kdy dřív.
VYKAŠLETE SE NA ZLATO, INVESTUJTE DO VZDĚLÁNÍ
VYKAŠLETE SE NA ZLATO, INVESTUJTE DO VZDĚLÁNÍ | Foto: komerční článek

Vše hmotné může ztratit svou hodnotu, ale to, co máte v sobě je neměnné, to může na hodnotě jedině získat. Jak do sebe tedy co nejlépe investovat? Studiem MBA. Titul MBA je profesní titul, který získáte po úspěšném zakončení ročního manažerského studia MBA. Studium bývá zpravidla velmi prakticky zaměřené, díky čemuž získáte velmi oceňovaný vhled do dané problematiky od odborníků z řad profesionálů, kteří své interaktivní přednášky staví na příkladech z praxe.

A kde studovat? Jednou ze škol, nabízející 22 specializací MBA (management zdravotnictví, management ve školství, manažerská psychologie, leadership, bankovnictví, pojišťovnictví, krizový management a další), je pražská ESBM - European School of Business & Management. Institut sbírá samá kladná hodnocení. O důvodech spokojenosti absolventů a o jejich uplatnění po studiu si můžete přečíst v referencích na jejich internetových stránkách. Škola sice sídlí v Praze, nicméně studium probíhá z valné většiny online, během studia stačí přijet na 4 sobotní výuky prezenčního bloku, jejichž termín si vybíráte sami. 

Studovat tedy můžete odkudkoliv a začít kdykoliv. Nikdy není pozdě na to, začít se zlepšovat. "Bez ohledu na to, jak dobrý jste, vždy se můžete ještě zlepšit, a to je na tom to vzrušující." Prohlásil Tiger Woods, sám absolvent MBA vzdělání v oboru ekonomie. Začněte se tedy zlepšovat klidně už dnes, investujte do sebe a do kvalitního vzdělávání. Vystudujte titul MBA a buďte o krok napřed před nelítostnou konkurencí. Vsaďte na sebe a na titul MBA.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Irving dovedl basketbalisty Brooklynu k výhře nad New Orleans

Basketbalisté Brooklynu zvítězili na hřišti New Orleans Pelicans 134:129. Oslabené Nets v koncovce podržel Kyrie Irving osmi body v poslední minutě. Brooklyn je tak o jedinou prohru druhý ve Východní konferenci NBA za Philadelphií. Zazářil také Paul George, který zařídil Los Angeles Clippers výhru 113:112 nad Portlandem, přičemž sám v poslední minutě smazal pětibodovou ztrátu.

Výsledky NBA:

Atlanta - Orlando 112:96, New Orleans - Brooklyn 129:134, New York - Charlotte 109:97, Portland - LA Clippers 112:113, Sacramento - Minnesota 120:134.

před 1 hodinou

Policie v Ohiu postřelila mladou černošku, ta zemřela

Policie ve městě Columbus v americkém státě Ohio v úterý postřelila mladou černošku, dívka na následky zranění zemřela. Strážníci podle úřadů i rodiny zemřelé na místo přijeli poté, co obdrželi hlášení o násilném incidentu. Informovala o tom agentura Reuters.

Střelba se odehrála krátce předtím, než soudce v Minneapolisu oznámil, že porota shledala bývalého policistu Dereka Chauvina vinným z vraždy a zabití černocha George Floyda. Ten zemřel poté, co mu Chuavin loni v květnu při zatýkání klečel na krku.

Policie v Ohiu zveřejnila záběry z kamer na uniformách policistů několik hodin po úterní střelbě. Policejní ředitel Michael Woods uvedl, že strážníci na místo přijeli poté, co obdrželi hlášení, že se v jihovýchodní části města schyluje k útoku nožem. Podle videozáznamu policie dorazila k domu, před nímž stála skupina lidí. Mladá žena, která měla patrně v ruce nůž, se rozeběhla k další ženě. Policisté pak začali na útočnici střílet a ta se skácela k zemi. Nedaleko jejího těla podle videozáznamu patrně ležel kuchyňský nůž.

Zdroj: ČTK
Další zprávy