Vyhrajte vstupenky na představení Spitfire Festivalu!

Kultura Kultura
8. 5. 2013 10:48
Nabízíme dvojici vstupenek zdarma na Krevety a'la Indigo a 13.měsíc/requiem za Bruna Schulze
13.měsíc/requiem za Bruna Schulze
13.měsíc/requiem za Bruna Schulze | Foto: Teatralna.com

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz dvakrát dvě vstupenky zdarma na představení Spitfire Festivalu v pražském Paláci Akropolis.

Festival se uskuteční od 12. do 15. května. Nabízíme dvěma výhercům dvojici vstupenek na dvě představení. První nabízenou inscenací jsou Krevety a'la Indigo 13. května, o den později lze vyhrát dvě vstupenky na 13. měsíc/requiem za Bruna Schulze.

Soutěžit lze do čtvrtku 9. května. Výherce budeme informovat mailem, jejich jména budou zapsaná na guestlistu před představením v Paláci Akropolis.

Festival souboru se stal již tradicí. Tato umělecká skupina zahrnující fyzické, experimentální a taneční divadlo klade zvláštní důraz na existenciální rovinu postav, snahu o propojování různých žánrů a hledání nových vizuálních podnětů.

Čtěte také

13. měsíc je kouzelným fetišem, kterému je těžké odolat

V rámci letošního festivalu uvede soubor premiéru představení s odkazem na zapomenuté ženské surrealistické umělkyně a z několika úhlů nahlížející na ženství samotných protagonistek Krevety a'la Indigo. Ve spolupráci s Warsaw Mime Center realizovaný 13.měsíc/requiem za Bruna Schulze a představení mnohokrát oceněného souboru Tantenhorse ( Miřenka Čechová, Radim Vizváry) Soukup Soukup.

 

 

 

 

Právě se děje

Další zprávy