Vyhrajte nové album Michala Prokopa Sto roků na cestě!

Kultura Kultura
14. 11. 2012 8:59
Michal Prokop vydal nové album Sto roků na cestě
Michal Prokop
Michal Prokop | Foto: Ivan Prokop

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz nové album Michala Prokopa Sto roků na cestě. Nabízíme album třem výhercům. Soutěžit je možné do pondělí 19. listopadu.

Foto: Aktuálně.cz

Zpěvák, skladatel a moderátor Michal Prokop přichází s novou nahrávkou po šesti letech od vydání Poprvé naposledy. Na albu nazvaném Sto roků na cestě najdou posluchači dvanáct skladeb, jejichž autory jsou samotný zpěvák, dále Petr Skoumal a Jan Hrubý. Texty obstaral Pavel Šrut a Jan Lacina.

Fanouškům se dostane do ruky nahrávka, která je tradičně opět velmi pestrá. „Chvíli rockově bluesová, chvíli trochu najazzlá, chvíli písničková, chvilku i country, postavená na skvělých textech. Kořeny v letech šedesátých, zvuk poučený jednadvacátým stoletím," říká Michal Prokop.

Deska je k dostání výhodněji na www.michalprokop.cz a dále v kamenných a internetových obchodech. Podzimní turné, na kterém již nové písně zní, vyvrcholí 19. prosince křtem v pražském Divadle Archa.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy