Vyhrajte dva lístky na koncert Emiky v Meetfactory!

Kultura Kultura
5. 6. 2013 21:20
Emika se vrací do Prahy 7. června. Můžete být u toho zdarma
Foto: Aktuálně.cz

Soutěž - Vyhrajte s deníkem Aktuálně.cz volné vstupenky pro dva na koncert britské zpěvačky a producentky Emiky v pražské Meetfactory v pátek 7. června.

Hrát lze do čtvrtku 6. června (do 11:00). Výherce budeme informovat mailem, bude mít zapsané dva lísky na guestlistu před koncertem.

Emika, nekonvenční britská zpěvačka a producentka českého původu Ema Jolly představí novou desku společně s Kvartetem Apollon a Michaelou Šrůmovou.

Čtěte také
Klubová scéna je sexistická, říká star s českými kořeny

Ema Jolly alias Emika se stala velkým objevem elektronické scény - poté co vydala debutové album Emika. Na něm překvapila novým, nekonvenčním zvukem elektronických podkresů a výrazným, jakoby zastřeným vokálem, který dodává její hudbě naléhavé hloubky. Styl její hudby nespecifikují ani weby, které si na škatulky potrpí, jako např. Myspace.

V každém případě Emika zaujala i legendární vydavatelství Ninja Tune, které ji tři dny po pražském koncertě vydává druhé album s názvem Dva. Na dlouho očekávaný koncert v MeetFactory si Emika přizvala jako hosty Kvarteto Apollon a sopranistku Michaelu Šrůmovou.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy