"Stál jsem v úžasu a nahrával." Záběry inteligentní krávy obletěly svět

Video Video
12. 8. 2021 9:20
Chytrá kráva ohromila obyvatele keňské vesnice tím, že se sama naučila pít vodu z kohoutku. "Když krávu vypustili na pastvu ven, sledoval jsem ji a skutečně šla ke kohoutku. K mému pobavení prováděla svá kouzla. Celou dobu jsem v úžasu nahrával," řekl Dicken Muchena.
Chytrá kráva ohromila obyvatele keňské vesnice tím, že se sama naučila pít vodu z kohoutku. | Video: Dicken Muchena

Muchena, kterého citoval britský deník The Independent, prý slyšel příběh o krávě, která "zvládla umění otevřít a zavřít kohoutek, aby se napila". Nelenil a jel 300 kilometrů, aby se o tom přesvědčil na vlastní oči.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy