Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Vlastní vířivka, zábava i odpočinek

komerční obsah
19. 6. 2017 10:46
Domácí wellness už není přehnaný luxus. Každý si zaslouží řádný odpočinek a právě vířivky jsou ideálním řešením, jak si po náročném dni v práci odpočinout. V teplé vodě příjemně relaxujete a silný proud z trysek uvolní svaly. Vířivky Softub jsou přenosné, odolné a spolehlivé. Vhodné jak na zahradu či terasu, tak do interiéru. Nabídnou celoroční provoz navzdory vlivům počasí a stanou se i krásným doplňkem díky preciznímu zpracování.
Foto: ReestSpa.cz

Nejtišší provoz na trhu oceníte vy i vaši sousedé

Díky technologii Whisper, která činí Softub nejtiššími vířivkami na světě, si můžete luxus hydromasáže a relaxace ve vířivce užít i na terase bytového domu a sousedi okolo nebudou ani vědět, že nějakou vířivku máte! Ať už tedy hodláte relaxovat odpoledne či uprostřed noci, nemusíte se bát, že hluk čerpadel bude někoho obtěžovat.

Snadná instalace na zahradu i terasu

PolyBond je zcela unikátní pěnový materiál tvořící tělo vířivek Softub. Je lehký a měkký, zároveň pevný a má perfektní izolační vlastnosti. Díky nízké hmotnosti (nejmenší model má kolem 30kg) a kulatému tvaru je stěhování vířivky daleko lehčí než byste si mysleli.  Navíc můžete vířivku přesouvat, jednoduše odkoulet, z místa na místo, třeba na letní a zimní sezónu. V létě si můžete užívat v rohu zahrady pod stínem koruny stromu a v zimě třeba na terase hned u domu, abyste to neměli domů daleko.  Přesun této luxusní mobilní venkovní vířivky zvládne opravdu každý.

Vířivka jako ulitá pro každou postavu

Relax ve vířivkách Softub je také díky tvaru a zmíněné pěně Polybond komfortní pro každou výšku i postavu. Žádná omezení! Pozvěte přátele, užijte si romantický večer nebo se uvelebte do teplé vody i s dětmi, pro které je Softub bezpečným a prostorným bazénem. Směr trysek je nastavitelný, a tak se nemusíte bát, že by vám masáž nevyhovovala nebo vás po chvíli omrzela. Srovnejte vířivky Softub s klasickými vířivkami.

Nejúspornější provoz potěší vaší peněženku

Právě díky izolačním vlastnostem PolyBondu a systému ohřevu vody pouze rekuperací energie z čerpadla není třeba další přídavné topné těleso jako u klasických skeletových i nafukovacích vířivek. Vířivky Softub zůstávají při nízkých nákladech neustále ohřáté a připravené ke koupání na Vámi požadovanou teplotu, a to po celý rok a se zlomkem nákladů klasické skeletové vířivky.  Příkon je pouze 0,8 kW/h a motor běží pouze několik hodin denně. 

Luxusní elegance vířivky Softub ozdobí terasu i zahradu

Vířivé bazény Softub jsou v různých barevných provedeních s možností jejich doplnění o ratanové či cedrové obložení. Podívejte se na realizace v České republice a inspirujte se.

Pokud se stále ještě nemůžete rozhodnout, zda a jakou vířivku pořídit, Softub si jednoduše jděte s rodinou vyzkoušet na vlastní kůži u oficiálního dealera! Více informací najdete na http://www.reest-spa.cz/

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Německá prokuratura obvinila cášského biskupa ze zpronevěry

Německá prokuratura obvinila světícího biskupa v Cáchách Johannese Bündgense ze zpronevěry. Informovala o tom dnes agentura DPA. Podle vyšetřovatelů hodnostář zneužil plné moci 78leté ženy trpící demencí a nechal si na svůj soukromý účet z jejího jmění převést celkem 128 000 eur (3,2 milionu korun). Bündgens oznámil, že po dobu svého stíhání nebude dál zastávat svůj úřad.

Podle obvinění biskup peníze získané od seniorky použil na nákup nemovitosti a slíbil jí, že v jeho domě bude mít doživotní právo užívat byt. Do katastru však nebylo věcné břemeno zaneseno.

Cášský biskup a Bündgensův nadřízený Helmut Dieser řekl, že je vyšetřováním šokován a chce, aby se celá záležitost pečlivě prověřila. Bündgens oznámil, že celou částku už ženě vrátil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy