Vítězky soutěže Česká miss 2013 ve fotografiích

Vítězky soutěže Česká miss 2013 ve fotografiích
Gabriela Kratochvílová si získala diváky svým zářivým úsměvem, který předváděla po celou soutěž (na snímku ze "soustředění" České Miss 2013 na Filipínách)
Za celkovou vítězkou Gabrielou Kratochvílovou (na snímku z Filipín čtvrtá zprava) se umístila devatenáctiletá Lucie Kovandová z Dolních Kounic u Brna, jíž patří titul Česká Miss World 2013 (na snímku třetí zleva) a jedenadvacetiletá Monika Leová z Dvořiska nedaleko Chocně s titulem Česká Miss Earth 2013 (na snímku čtvrtá zleva).
Budoucí Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová se svými kolegyněmi na Filipínách. Monika Leová (zcela vlevo) se stala Českou Miss Earth 2013.
Budoucí Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová (vlevo)
Foto: ČTK
Aktuálně.cz Aktuálně.cz, Bleskově
24. 3. 2013 11:00

Českou Miss 2013 se stala třiadvacetiletá studentka Gabriela Kratochvílová z Vysočiny. Diváci ji zvolili pomocí SMS zpráv. Korunku pro královnu krásy jí v Hudebním divadle Karlín předala italská herečka Ornella Mutiová považovaná za jednu z nejkrásnějších žen filmové historie. Krátkovlasá brunetka bude Česko reprezentovat v mezinárodní soutěži Miss Universe. Titul Česká Miss World 2013 patří devatenáctileté Lucii Kovandové z Dolních Kounic u Brna, Českou Miss Earth 2013 je jedenadvacetiletá Monika Leová z Dvořiska nedaleko Chocně. I ony se budou za Česko účastnit příslušných mezinárodních soutěží krásy.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Maltská policie zadržela podnikatele Fenecha na jeho jachtě

Maltská policie zadržela podnikatele Yorgena Fenecha, majitele společnosti 17 Black. Podle listu Times of Malta ho zatkla na jeho jachtě.

Stalo se tak den poté, co se objevily informace, že policie také zadržela muže, kterého považuje za zprostředkovatele vraždy novinářky Daphne Caruanaové Galiziové. Třiapadesátiletá novinářka, která na svém blogu psala o korupci ve vládních kruzích, zahynula při výbuchu bomby ve svém voze v říjnu 2017. Její smrt vyvolala v Evropě zděšení i pochybnosti o vládě práva ve středomořském ostrovním státě.

Zdroj: Zahraničí , ČTK
Další zprávy