Keanu Reeves míří do herního světa, zahraje si v akčním titulu od tvůrců Zaklínače

Magazín Magazín
10. 6. 2019 9:12
Účast amerického herce na výstavě E3 v americkém Los Angeles je zatím největším překvapením letošní videoherní konference. Keanu Reeves se neobjevil nejen na pódiu při prezentaci novinek Microsoftu, ale také v poslední scéně z připravované hry Cyberpunk 2077, na které již několik let pracuje polské studio CD Projekt Red. To stojí i za slavnou trilogií Zaklínač. Herec, který v posledních letech zažívá velký návrat díky akční sérii John Wick, sklidil ovace a oznámil, že hra vyjde příští rok v dubnu. Podívejte se na nejnovější ukázku z Cyberpunk 2077. Upozorňujeme, že video není vhodné pro děti a mladistvé.
Cyberpunk 2077 s Keanu Reevesem | Video: CD Projekt Red
 

Právě se děje

před 8 minutami

Bouře Humberto v Atlantiku zesílila na hurikán prvního stupně

V příštích 48 hodinách by měla bouře dále posilovat, uvedlo americké Národní středisko pro hurikány (NHC). Nyní se hurikán nachází asi 1260 kilometrů západně od Bermud a doprovází ho vítr o rychlosti 120 kilometrů za hodinu, napsala agentura Reuters. Pohybuje se severovýchodním směrem rychlostí pět kilometrů za hodinu. 

Americký úřad v souvislosti s bouří vydal varování před takzvanými zpětnými mořskými proudy, které jsou velkým rizikem pro plavce a které může hurikán přinést do oblasti severozápadních Baham i na jihovýchodní americké pobřeží od Floridy po Severní Karolínu.

Zdroj: ČTK
před 41 minutami

Vláda bude za přítomnosti Zemana schvalovat rozpočet, počítá se schodkem 40 miliard

Ministři v pondělí odpoledne za přítomnosti prezidenta Miloše Zemana projednají návrh rozpočtu na příští rok. Plán hospodaření státu v roce 2020 počítá se schodkem 40 miliard korun. Jeho hlavními prioritami jsou podle vládní koalice ANO a ČSSD zvýšení důchodů, platů učitelů, rodičovského příspěvku, výdajů na výzkum a vývoj nebo podpora sportu a vyšší investiční výdaje. V pátek se koalice dohodla na růstu mezd ve veřejné sféře, růst o 1500 korun v tarifech a zrušení nejnižší tarifní tabulky by ještě dopoledne měli zástupci vlády projednat ve Strakově akademii s odbory a zaměstnanci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy