Keanu Reeves míří do herního světa, zahraje si v akčním titulu od tvůrců Zaklínače

Magazín Magazín
10. 6. 2019 9:12
Účast amerického herce na výstavě E3 v americkém Los Angeles je zatím největším překvapením letošní videoherní konference. Keanu Reeves se neobjevil nejen na pódiu při prezentaci novinek Microsoftu, ale také v poslední scéně z připravované hry Cyberpunk 2077, na které již několik let pracuje polské studio CD Projekt Red. To stojí i za slavnou trilogií Zaklínač. Herec, který v posledních letech zažívá velký návrat díky akční sérii John Wick, sklidil ovace a oznámil, že hra vyjde příští rok v dubnu. Podívejte se na nejnovější ukázku z Cyberpunk 2077. Upozorňujeme, že video není vhodné pro děti a mladistvé.
Cyberpunk 2077 s Keanu Reevesem | Video: CD Projekt Red
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy