Kultovní Diablo míří na mobily. Hráči šílí a kritizují vývojáře

Magazín Magazín
5. 11. 2018 10:18
Blizzard v kalifornském Anaheimu představil na konferenci BlizzCon herní novinky, na kterých momentálně pracuje. Zatímco většina hráčů toužebně vyhlížela představení remasteru druhého Diabla, ideálně jeho čtvrtý díl, vývojáři jim vyrazili dech mobilní verzí nazvanou Diablo: Immortal. Dějově se bude odehrávat mezi druhým a třetím dílem, což ale skalní příznivce této kultovní RPG série příliš nezajímá a nemohou kvůli podceňované mobilní platformě přijít Blizzardu na jméno. Důkazem nevole je kromě reakcí na sociálních sítích i obrovské množství záporných hlasů u traileru Diabla, kterých je v momentě vydání článku téměř 400 tisíc.
Diablo Immortal (Gameplay Trailer) | Video:
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy