Death Stranding ukazuje temnou budoucnost, lidstvo zachraňuje herec z Živých mrtvých

Death Stranding ukazuje temnou budoucnost, lidstvo zachraňuje herec z Živých mrtvých
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding
Death Stranding
Foto: Sony Interactive Entertainment
Magazín Magazín
30. 5. 2019 10:12
Japonský herní vývojář Hideo Kodžima poodhalil, jak bude vypadat jeho připravovaný projekt Death Stranding, o kterém mluví jako o zcela novém typu akční zábavy. Ve hře se objeví řada známých herců včetně Madse Mikkelsena či Normana Reeduse. Death Stranding vyjde 8. listopadu na PlayStation 4 s českými titulky.

Pětapadesátiletý Hideo Kodžima je mistr v náznacích. Z Death Stranding zatím ukázal desítky minut, ale hráči stále nemají jasnou představu, o čem titul bude.

V zatím posledním traileru, který zveřejnil ve středu, naznačil příběh z blízké budoucnosti, kdy Zemí otřásly výbuchy a lidé žijí v izolovaných místech za obrovskými stěnami. Pár odvážlivců putuje zpustošenou krajinou a snaží se zachránit lidstvo. Jedním z nich je i Sam "Porter" Bridges, kterého ztvárnil Norman Reedus, známý ze seriálu Živí mrtví.

"Cílem hráče je znovu spojit izolovaná města a roztříštěnou společnost. V roli Sama Portera Bridgese se budete snažit překlenout rozdíly ve společnosti a vytvářet spojení s ostatními hráči z celého světa," popsal Hideo Kodžima chystané on-line prvky.

Hráči si tak budou vzájemně pomáhat, mohou si posílat zásoby nebo sdílet bezpečná místa. Přímo ve hře se ale vzájemně nepotkají.

V roli záporáka se objeví dánský herec Mads Mikkelsen a i další jména herců ve vedlejších rolích (Lindsay Wagnerová, Léa Seydouxová či režisér Guillermo del Toro) ukazují na ambice japonského vývojáře.

Podívejte se na novou ukázku ze hry Death Stranding:

Death Stranding - trailer | Video: Kojima Production / Sony
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy