Pohádková terasa. Zašlý kout proměnil mladík v kousek svého ráje

Místo staré a zašlé terasy si teď mladík užívá kousek svého osobního ráje. Čtyři měsíce trvající rekonstrukce zahrnovala i náročnější výměnu starých obkladů nebo elektroinstalace. Muž ze srbského Maršiće si vše natáčel na video, a tak se můžete nechat inspirovat pro vlastní jarní projekty, na jejichž plánování právě teď nastává ideální čas.
Pohádková terasa. Nastává čas na jarní projekty | Video: Associated Press
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Biden vyslal neoficiální americkou delegaci na Tchaj-wan, Čína reagovala varováním

Americký prezident Joe Biden vyslal na Tchaj-wan neoficiální delegaci na důkaz podpory ostrovu, jež pevninská Čína považuje za svou vzbouřeneckou provincii. Tři bývalí vysoce postavení politici dorazí na Tchaj-wan ve středu. Čína už v reakci na návštěvu Spojené státy varovala, aby respektovaly princip jedné Číny a chovaly se podle něj k Tchaj-wanu, píše agentura Reuters.

Členy delegace jsou demokrat Chris Dodd, senátor za Connecticut v letech 1981 až 2011 a dva bývalí náměstci ministrů zahraničí James Steinberg z Obamovy éry a Richard Armitage z vlády republikánského prezidenta George W. Bushe, upřesňuje AP. Na Bidenovu žádost se setkají s nejvyššími představiteli Tchaj-wanu, píše CNN. Ve čtvrtek ráno se setkají s prezidentkou Cchaj Jing-wen, uvádí Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy