Wasabi s oreo sušenkou. Muž zkouší, jak moc mu koronavirus otupil chuť a čich

Magazín Magazín
16. 11. 2020 10:51
Muž z New Jersey ověřuje, jak moc ho koronavirus připravil o smysly. Russell Donnelly patří mezi šťastlivce, kteří mají jen lehké příznaky infekce, a tak má třicátník čas i energii v karanténě zkoušet, co všechno může vložit do úst, aniž by něco cítil.
Wasabi s oreo sušenkou. Mladík zkouší, jak moc covid-19 otupil chuť i čich | Video: Associated Press

Sledujte ve videu, co s Russellem udělá kombinace čerstvé cibule, citronu, různých octů, sardinek a řady dalších delikates, včetně poctivé vrstvy wasabi pasty mezi krémovými sušenkami.

I když Russell nic necítí, chemicky jeho tělo stále reaguje: "Cibuli jsem cítil trochu v dutinách, nebo když jsem snědl wasabi, cítil jsem horko v žaludku, jako kdyby mi někdo vypnul jen chuťové pohárky," popisuje své extrémní gastronomické ochutnávky barman a příležitostný herec. Jeho videa mají na sociální síti TikTok miliony zhlédnutí. 

 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Havlíček: Vláda chce přispět na zvýšené ceny energií 800 000 domácností

Vláda chce pomocí takzvaných energetických šeků přispět na výdaje za zdražující se elektřinu zhruba 800 000 nízkopříjmových rodin. Zaplatit jim plánuje kolem poloviny částky za zvýšené náklady. Vyplácet by mohla začít již v listopadu, řekl dnes v pořadu České televize Otázky Václava Moravce ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO). S nějakou formou podpory souhlasí i předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek či předseda klubu KDU-ČSL Jan Bartošek. Proti se naopak postavil předseda poslanců hnutí SPD Radim Fiala.

Krátkodobý plán na pomoc domácnostem potenciálně ohroženým energetickou chudobou bude podle Havlíčka hotový do několika týdnů. V říjnu by ho mohla schválit vláda, v listopadu by již stát mohl doručovat peníze lidem. Na počátku října se však v Česku uskuteční volby do Poslanecké sněmovny, po kterých se může složení kabinetu změnit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy