VIDEO ViralBrothers prozradili, co si chlapi myslí

jaz
18. 2. 2014 11:50
Internetové duo ViralBrothers zveřejnilo svůj nejnovější počin, ve kterém bez zábran prozradí, na co muži myslí, ale ve skutečnosti to nikdy neřeknou.
ViralBrothers | Video: youtube

Praha - Čeněk Stýblo a Erik Meldik sklízejí úspěchy se svými internetovými skeči s názvem Debilní kecy, ve kterých si už vzali na paškál notoricky známé fráze, které říkají matky, učitelky či holky.

ViralBrothers tentokrát poodkryli tajemství mužské mysli. Krátká sonda do duše mužů si za pár hodin od svého zveřejnění vysloužila už více jak 166 tisíc zhlédnutí.

 

Právě se děje

před 10 minutami

USA zastavily vyšetřování, které mělo řešit, zda Bolton v knize o Trumpovi prozradil utajované informace

Americké ministerstvo spravedlnosti zastavilo vyšetřování ve věci, zda John Bolton v knize o svém působení v roli bezpečnostního poradce exprezidenta Donalda Trumpa protiprávně prozradil utajované informace. Informoval o tom list The New York Times a agentura AP. Zástupci vlády současného prezidenta Joea Bidena u federálního soudu podali dokument, kterým podnět k zahájení soudního řízení ruší.

V knize The Room Where It Happened: A White House Memoir (Místnost, kde se to dělo: Paměti z Bílého domu) vydané loni na konci června Bolton ukázal tehdejšího prezidenta Trumpa jako člověka, který se neorientoval v geopolitických otázkách, a jeho rozhodnutí se podřizovala snaze o znovuzvolení. Trump dal v souvislosti s knihou najevo, že si přeje Boltonovo stíhání a označil ho za "silně nekompetentního" a za "lháře".

Trumpova administrativa se pokoušela vydání knihy soudně zablokovat, protože Bolton podle ní porušil dohodu o mlčenlivosti, k níž se při nástupu do funkce bezpečnostního poradce zavázal. Spolupracovníci bývalého prezidenta také tvrdili, že kniha ohrožuje národní bezpečnost. Soud však jejich žádost zamítl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy