Těhotenství je sexy! Mladý pár si natočil originální video

Magazín Magazín
1. 4. 2014 8:01
Frontman britské kapely McFly natočil dojemné video o těhotenství své ženy Giovanny. Klip během prvního týdne vidělo přes sedm milionů lidí.
Průběh těhotenství: Od začátku až k porodu | Video: YouTube

Video - Černobílé video s názvem From Bump to Buzz zachycuje celý průběh těhotenství mladého páru. Od začátku, kdy na ženě není patrné vůbec nic, až po dítě v náručí.

Muž na videu není jen dobře zpívající nastávající otec. Jde o Toma Fletchra, britského muzikanta a frontmana poprockové kapely McFly, která svým debutovým albem v roce 2004 lámala rekordy prodejnosti. Díky tomu se dostala i do Guinessovy knihy rekordů.

Video zveřejněné na YouTube zhlédlo během prvního týdne přes 7 milionů lidí.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy