VIDEO Tříleté batole rozněžnilo porotu v talentové soutěži

jaz
8. 4. 2014 7:58
Tříleté batole překvapilo svým vystoupením v čínské talentové soutěži a postoupilo do dalšího kola.
Zhang Junhao
Zhang Junhao | Foto: YouTube

Ťi-nan - Malý Zhang Junhao z čínské provincie Šan-tung dorazil na soutěžní pódium talentové show Amazing Chinese se zvukovou soustavou na kolečkách.

Pohled na dítě táhnoucí obří zavazadlo pobavil nejen porotu, ale i diváky v sále. Zhang následně předal porotcům dálkové ovládání a pustil se do tance.

Zhang pobavil nejen tancem, ale i kamennou tváří
Zhang pobavil nejen tancem, ale i kamennou tváří | Video: YouTube

Samotné vystoupení porotce tak nadchlo, že přepínali hudbu, na kterou měl Zhang připravenou originální choreografii. Nechyběl dokonce ani robotický tanec.

"Mým snem je dělat lidi šťastnými, protože já jsem šťastný," řekl po svém vystoupení tříletý chlapec, který by rád v budoucnu tančil jako profesionál.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Lamparda u fotbalistů Chelsea nahradil Tuchel

Novým trenérem fotbalistů Chelsea byl podle očekávání jmenován Němec Thomas Tuchel. Londýnský klub dnes oznámil, že s bývalým kouřem Paris St. Germain či Dortmundu podepsal smlouvu na rok a půl s opcí. Tuchel nahradil odvolaného Franka Lamparda.

Tuchel v novém působišti už dnes povede první trénink a premiéra na lavičce ho čeká ve středečním ligovém utkání s Wolverhamptonem. "Nikdy není příjemné měnit trenéra uprostřed sezony, ale jsme rádi, že v Thomasi Tuchelovi se nám podařilo získat jednoho z nejlepších evropských trenérů," uvedla na klubovém webu ředitelka Chelsea Marina Granovská.

Sedmačtyřicetiletý Tuchel naposledy vedl Paris St. Germain, kde v prosinci skončil. Francouzský celek trénoval od května 2018 a s týmem vyhrál v obou sezonách mimo jiné francouzskou ligu a v uplynulém ročníku s ním došel do finále Ligy mistrů. V minulosti působil také v Mohuči a Dortmundu, se kterým v roce 2017 vyhrál Německý pohár.

V Chelsea nahradil Lamparda, který byl odvolán kvůli neuspokojivým výsledkům. "Blues" pod vedením nejlepšího klubového střelce z posledních osmi ligových duelů zvítězili pouze ve dvou a propadli se až na devátou pozici. Bývalý záložník vedl Chelsea od léta 2019 a v první sezoně s ní obsadil čtvrté místo.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Prezident Biden bude podporovat vzájemně dojednané dvoustátní řešení izraelsko-palestinského konfliktu, řekl úřadující vyslanec USA při OSN

Zdroj: ČTK
Další zprávy