VIDEO Tříleté batole rozněžnilo porotu v talentové soutěži

jaz
8. 4. 2014 7:58
Tříleté batole překvapilo svým vystoupením v čínské talentové soutěži a postoupilo do dalšího kola.
Zhang Junhao
Zhang Junhao | Foto: YouTube

Ťi-nan - Malý Zhang Junhao z čínské provincie Šan-tung dorazil na soutěžní pódium talentové show Amazing Chinese se zvukovou soustavou na kolečkách.

Pohled na dítě táhnoucí obří zavazadlo pobavil nejen porotu, ale i diváky v sále. Zhang následně předal porotcům dálkové ovládání a pustil se do tance.

Zhang pobavil nejen tancem, ale i kamennou tváří
Zhang pobavil nejen tancem, ale i kamennou tváří | Video: YouTube

Samotné vystoupení porotce tak nadchlo, že přepínali hudbu, na kterou měl Zhang připravenou originální choreografii. Nechyběl dokonce ani robotický tanec.

"Mým snem je dělat lidi šťastnými, protože já jsem šťastný," řekl po svém vystoupení tříletý chlapec, který by rád v budoucnu tančil jako profesionál.

 

Právě se děje

před 18 minutami

Polský premiér Morawiecki doufá, že Spojené státy část vojáků z Německa pošlou do Polska

Polský premiér Mateusz Morawiecki dnes v rozhovoru pro rádio RMF24 řekl, že doufá, že Spojené státy část z vojáků, které údajně plánují stáhnout z Německa, přesunou do Polska. Varšava patří mezi nejbližší spojence Washingtonu v Evropě. List The Wall Street Journal v pátek napsal, že americký prezident Donald Trump nařídil, aby z Německa odešlo 9500 ze stávajících 34.500 vojáků.

"Opravdu doufám, že jako výsledek mnoha jednání, která jsme měli (s USA) část těchto vojáků skutečně přijde do Polska," řekl Morawiecki. "Rozhodnutí je nyní na Spojených státech," dodal.

Americká velvyslankyně v Polku Georgette Mosbacherová minulý měsíc na okraj sporu o jaderné zbraně mezi Spojenými státy a Německem na Twitteru poznamenala, že "pokud chce Německo zmenšit jaderný potenciál NATO a oslabit alianci, pak příslušné síly a prostředky možná přijme Polsko, které alianční povinnosti plní vzorně, uvědomuje si rizika a je na východním křídle NATO".

Zdroj: ČTK
Další zprávy