VIDEO Šikanovaní chlapci dostali v Talentu publikum do kolen

jaz
16. 5. 2014 8:00
Soutěž Británie má talent objevila další nadané zpěváky. Tentokrát jimi jsou dva chlapci, kteří zaujali svým příběhem i dobrou hudbou.
Bars & Melody
Bars & Melody | Foto: YouTube

Londýn – Třináctiletý Leondre Devries byl ve škole obětí šikany a zdravý rozum si udržel jenom tím, že se ze svých trápení snažil vypsat.

Se svou autorskou písní i textem se pak společně představil s o dva roky starším kamarádem Charlie Lenehanem v soutěži Británie má talent.

Chlapci jsou jako bratři
Chlapci jsou jako bratři | Video: YouTube

Bars & Melody, jak si tohle duo říká, si okamžitě získalo porotu i publikum. "Do školy se chci chodit učit, ne bojovat," rapuje Leondre za jásotu lidí v sále, kteří pak také chlapce ocenili potleskem vestoje.

"Víš co, poslouchal jsem každé slovo. Myslím, že to bude hit. Mám vás dva opravdu rád," řekl chlapcům zakladatel soutěže a jeden z porotců Simon Cowell, který zmáčknutím zlatého bzučáku poslal chlapce přímo do dalšího semifinálového kola.

Cowell měl nakonec pravdu, vystoupení chlapců z Talentu se stalo skutečně hitem. Na YouTube ho zhlédlo přes devět milionů lidí.

 

Právě se děje

před 15 minutami

Maltská policie zadržela podnikatele Fenecha na jeho jachtě

Maltská policie zadržela podnikatele Yorgena Fenecha, majitele společnosti 17 Black. Podle listu Times of Malta ho zatkla na jeho jachtě.

Stalo se tak den poté, co se objevily informace, že policie také zadržela muže, kterého považuje za zprostředkovatele vraždy novinářky Daphne Caruanaové Galiziové. Třiapadesátiletá novinářka, která na svém blogu psala o korupci ve vládních kruzích, zahynula při výbuchu bomby ve svém voze v říjnu 2017. Její smrt vyvolala v Evropě zděšení i pochybnosti o vládě práva ve středomořském ostrovním státě.

Zdroj: Zahraničí , ČTK
Další zprávy