VIDEO Šikanovaní chlapci dostali v Talentu publikum do kolen

jaz
16. 5. 2014 8:00
Soutěž Británie má talent objevila další nadané zpěváky. Tentokrát jimi jsou dva chlapci, kteří zaujali svým příběhem i dobrou hudbou.
Bars & Melody
Bars & Melody | Foto: YouTube

Londýn – Třináctiletý Leondre Devries byl ve škole obětí šikany a zdravý rozum si udržel jenom tím, že se ze svých trápení snažil vypsat.

Se svou autorskou písní i textem se pak společně představil s o dva roky starším kamarádem Charlie Lenehanem v soutěži Británie má talent.

Chlapci jsou jako bratři
Chlapci jsou jako bratři | Video: YouTube

Bars & Melody, jak si tohle duo říká, si okamžitě získalo porotu i publikum. "Do školy se chci chodit učit, ne bojovat," rapuje Leondre za jásotu lidí v sále, kteří pak také chlapce ocenili potleskem vestoje.

"Víš co, poslouchal jsem každé slovo. Myslím, že to bude hit. Mám vás dva opravdu rád," řekl chlapcům zakladatel soutěže a jeden z porotců Simon Cowell, který zmáčknutím zlatého bzučáku poslal chlapce přímo do dalšího semifinálového kola.

Cowell měl nakonec pravdu, vystoupení chlapců z Talentu se stalo skutečně hitem. Na YouTube ho zhlédlo přes devět milionů lidí.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy