Železný Arnie s falešným knírem. Takhle se dělá charita!

23. 1. 2014 22:11
Arnold Schwarzenegger v přestrojení pobavil návštěvníky posilovny svým humorným vystoupením. Chtěl tak získat peníze pro charitu podporující děti z chudých rodin.
Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger | Foto: youtube

Venice - Černý knírek, paruka sčesaná do culíku a baseballová čepice udělaly z herce a bývalého guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera regionálního manažera fitness centra. 

Mnozí návštěvníci okamžitě poznali, že se jedná o celebritu, někteří se jen divili, jak přestrojený Arnie pobíhá od jednoho cvičence ke druhému a zásobuje je svými radami zkušeného kulturisty.

Šestašedesátiletý akční hrdina povzbuzoval muže na běžícím pásu, utíral jim zpocené čelo nebo poučoval dívku, jaké správné držení těla má mít při pití z fontánky. Vyzkoušel si také práci recepčního a to všechno nejen pro své vlastní pobavení, ale hlavně pro dobrou věc.

Arnold byl v roli Howarda neobyčejně vtipný.
Arnold byl v roli Howarda neobyčejně vtipný. | Video:

Arnold je totiž předsedou národního programu After-Shool All-Stars, který se zaměřuje na děti z chudších rodin a poskytuje jim volnočasové aktivity, doučování a vede je ke zdravějšímu životnímu stylu.

Vystoupením v posilovně tak chtěl získat finance na podporu této charity a pobídnout lidi, aby na projekt přispěli.

Pro motivaci dárců vyhlásil soutěž, ve které mohou šťastlivci vyhrát letenku do Los Angeles, kde se budou moct s Arnoldem vykouřit doutník a projet se v pravém tanku Sherman. Podmínkou je přispět na charitativní program All-Stars minimálně 10 dolarů.

 

Právě se děje

před 49 minutami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy