Fandové seriálu Veronica Mars se složili 2 miliony na film

pej
7. 1. 2014 15:01
Detektivní seriál Veronica Mars se dočkal zfilmování. Americká premiéra je naplánována na 14. března.
Video Veronica Mars se vrací. Tentokrát na filmová plátna | Video: YouTube

Video – Seriál Veronica Mars vydržel na televizních obrazovkách pouhé tři sezony, kvůli klesající sledovanosti byl nakonec zrušen. Přesto si kriminální série o blonďaté vyšetřovatelce vytvořila silnou diváckou základu.

A právě díky loajálním fanouškům středoškolské studentky Veroniky Mars (Kristen Bell) a zejména jejich finančním příspěvkům se podařilo prosadit nápad tvůrce pořadu Roba Thomase na celovečerní film. Na Kickstarteru se diváci seriálu složili a během 12 hodin zaplatili dva miliony dolarů. 

Vznikne tak televizní film s hodinovou stopáží. Ve Spojených státech bude mít Veronica Mars premiéru 14. března, ta česká zatím stanovena není.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Ingebritsen má z atletického HME double, vyhrál i trojku

Nor Jakob Ingebrigtsen po triumfu na 1500 metrů vyhrál na atletickém halovém mistrovství Evropy i závod na 3000 metrů. Dvacetiletému běžci se v Toruni povedl podobný double jako na venkovním ME 2018 v Berlíně, kde vyhrál závody na 1500 a 5000 metrů.

Díky zrychlení v závěru Ingebritsen vyhrál nejdelší halový závod v osobním rekordu 7:48,20. Na trojce obhájil titul z předloňského HME v Glasgow, kde na patnáctistovce nestačil na Poláka Marcina Lewandowského. Toho letos porazil.

Na halový evropský trůn v sedmiboji se vrátil nejlepší vícebojař současnosti Kévin Mayer. Devětadvacetiletý Francouz nasbíral 6392 bodů, čímž zaostal o 87 bodů za svým evropským rekordem z HME 2017 v Bělehradu. Španělský obhájce titulu Jorge Ureňa tentokrát získal stříbro (6158), bronz zůstal v Polsku zásluhou osobního rekordu Pawla Wiesiolka (6133).

Titul na 60 metrů překážek obhájila Nizozemka Nadine Visserová v nejlepším letošním světovém čase 7,77 sekundy. Zvítězila před britskými sestrami Cindy Semberovou (7,89) a Tiffany Porterovou (7,92). Třiatřicetiletá Porterová si pro medaili doběhla v roušce.

V dnešním finálovém programu se z českých atletů představí jen štafeta čtvrtkařů, která nastoupí ve složení Vít Müller, Pavel Maslák, Michal Desenský a Patrik Šorm.

Zdroj: ČTK
Další zprávy