Abrakadabra a je pryč! Zmatení pejsci naletěli kouzelníkovi

jaz
24. 3. 2014 23:20
Finský kouzelník vyzkoušel, jak na jeho triky budou reagovat čtyřnozí domácí mazlíčci, když nechá zmizet nabízený pamlsek.
Foto: YouTube

Video - Kouzelník a iluzionista Jose Ahonen předvádí jednoduchý trik udiveným psům.

Elsa, Taisto, Nakke, Gado, Nino, Dumle, Salli a Torsti nadšeně čekají, že dostanou sladkou odměnu. Ta ale nečekaně zmizí a čtyřnozí mazlíčci nevěřícně hledí do kouzelníkových prázdných dlaní, obrací se tázavě na své pány a čenichají, kam jen se mohl pamlsek zatoulat.

Jak reagují pejsci na magii?
Jak reagují pejsci na magii? | Video: YouTube

Ahonen je přeborník ve čtení myšlenek, podprahové sugesci, a jak se zdá, i klamání němých tváří. O žádné týrání zvířat ale nešlo. Pejsci totiž dostali svoji odměnu jak před trikem, tak po něm.

Psí video se na internetu stalo hitem a za pouhé tři dny ho zhlédlo více jak 4,5 milionu diváků.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Muž z Přerova zavraždil nožem známého, kriminalisté ho obvinili

Kriminalisté obvinili jednačtyřicetiletého muže z vraždy o tři roky mladšího známého na ulici v Přerově. Tragédii předcházela podle policie hádka mezi dvěma opilými muži, starší z nich poté vytáhl nůž a známého bodl. Oběť zemřela na místě.

Útočník z místa utekl, po několika desítkách minut se přišel nakonec sám na policii udat. Podezřelému s trestní minulostí hrozí až 20 let vězení, uvedl na twitteru policie krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. Kriminalisté podali krajskému státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí muže do vazby.

Vražda se stala v pátek před 23:00 na parkovišti na třídě Generála Janouška v Přerově, muž je kromě vraždy obviněn také z výtržnictví. "Policisté po příjezdu na místo zjistili, že mezi dvěma muži posilněnými alkoholem došlo k hádce, která přerostla ve fyzický útok. Jeden z nich přitom vytáhl nůž a způsobil druhému muži bodnořezné poranění. Útočník se poté dal ihned na útěk," popsal policejní mluvčí.

Zraněný muž i přes rychle poskytnutou první pomoc na místě zemřel. Policisté okamžitě po útočníkovi rozjeli pátrání, případ si převzala krajská kriminálka. "Policistům se během pátrání podařilo zjistit totožnost osmatřicetileté oběti i útočníka. Ten se nakonec po pár desítkách minut sám dostavil na zdejší obvodní oddělení, kde byl zadržen. Motivem činu zřejmě byla banální opilecká hádka. Oba muži byli z Přerova a znali se," doplnil policejní mluvčí.

Další zprávy