VIDEO Jeden rok s rakovinou. Tohle dokáže zákeřná nemoc

jaz
20. 5. 2014 8:00
Jak vypadá život s rakovinou, ukázala žena z Kalifornie na videu, které zachycuje rok jejího života.
Jennifer Glass
Jennifer Glass | Foto: YouTube

San Mateo – Jennifer Glass si pár dní po Vánocích v roce 2012 nahmatala na krku bulku, se kterou hned po Novém roce šla na vyšetření k lékaři. Diagnóza zněla rakovina plic.

Nemoc přišla jen čtyři měsíce po svatbě s manželem Harlanem Seymourem. Jennifer vzala celou věc s velkým nadhledem. Jak sama řekla Today.com, vedla plnohodnotný život. Měla vysněnou kariéru, vzala si skvělého muže a s ním vyvdala i děti.

Dnes je podle lékařů Jennifer zdravá.
Dnes je podle lékařů Jennifer zdravá. | Video: YouTube

Když ale začala v lednu 2013 léčbu, uvědomovala si, že její tělo se změní k nepoznání. "V noci pátého ledna jsem se chystala do postele, myla si obličej a dívala se do zrcadla a přemýšlela, jak budu vypadat v zrcadle v následujících měsících."

Jennifer proto požádala manžela, aby jí v průběhu celého roku každý den fotografoval, zatímco bude podstupovat chemoterapii a ozařování. Na konci roku tak vzniklo ze snímků video, ke kterému její bratr Lawrence složil i píseň s názvem "Myslím, že mám dnes rakovinu."

Ztráta vlasů, zhoršení pleti i úbytek sil zachycují fotografie, na které se dnes Jennifer může dívat jako na špatný sen. Podařilo se jí totiž rakovinu porazit.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslední debatu kandidátů na kancléře SRN provázely spory o sociální témata

Spory o sociální témata, ochranu klimatu a také budoucí německou vládu provázely třetí televizní debatu kancléřských kandidátů konzervativní unie CDU/CSU Armina Lascheta, sociální demokracie SPD Olafa Scholze a Zelených Annaleny Baerbockové. Dnešní společné vystoupení trojice kandidátů bylo před nadcházejícími parlamentními volbami poslední. Vybírat nové složení Spolkového sněmu budou Němci za týden, tedy v neděli 26. září.

Další zprávy