Mám dar! A doufám, že zavolá papež, tvrdí zpívající jeptiška

pej
21. 3. 2014 10:38
V italské pěvecké soutěži překvapila jeptiška, která zazpívala skladbu No One od Alicie Keys.
Podívejte se na zpívající jeptišku | Video: YouTube

Video – Porotci italské talentové soutěže Hlas Itálie byli z ženského hlasu, který zpíval píseň One od americké zpěvačky Alicie Keys, nadšeni. Když se jeden po druhém otočili, nemohli věřit svým očím. Na jevišti totiž stála jeptiška.

Pětadvacetiletá Cristina Scuccia z řádu sv. Voršily, která přijela na soutěž v doprovodu svých řádových sester a rodičů, si nakonec vybrala tým italského rappera J-Ax.

"Mám dar, který bych měla sdílet s každým. Proto jsem tady," tvrdí sestra. Na otázku, co na její účast v soutěži říká Vatikán, odpověděla: "Doufám, že mi teď papež František zavolá."

 

Právě se děje

před 30 minutami

V Albánii se z útesu zřítilo auto s migranty, dva zahynuli

V Albánii se o víkendu zřítilo z útesu auto, které ilegálně převáželo devět migrantů, z nichž dva přišli o život. Zbylých sedm a také řidič vozidla byli se zraněnými hospitalizováni. Podle agentury AP o tom dnes informovala albánská policie. 

Místní média napsala, že šlo o vůz s pohonem na čtyři kola, který tajně převážel syrské migranty. Osmadvacetiletý řidič řízení nezvládl a auto sjelo z útesu u městečka Gramsh, přibližně 60 kilometrů jižně od Tirany.

Řidič podle médií už byl obviněn z pašování migrantů a z vážného porušení dopravních předpisů. Bude-li uznán vinným, hrozí mu až 15 let vězení. Albánie v poslední době zpřísnila trestní postih za nezákonné přepravování migrantů.

před 45 minutami

Suverén Riiber opět ovládl Světový pohár sdruženářů

Norský sdruženář Jarl Magnus Riiber s předstihem obhájil celkové prvenství ve Světovém poháru. V domácím středisku Trondheimu dnes vyhrál i druhý víkendový závod, celkově si v 15. soutěži v sezoně připsal rekordní 13. vítězství a čtyři závody před koncem seriálu má jistý křišťálový glóbus.

Stejně jako v sobotu Riiber vyhrál už skokanskou soutěž a v běžecké stopě v poklidu uhájil první místo před trojicí krajanů. Český reprezentant Tomáš Portyk bodoval na 24. místě.

Nejhoršími výsledky dvaadvacetiletého Riibera v sezoně jsou druhá místa v Ramsau a ve Val di Fiemme, kde v obou případech získal jeho skalp Němec Vinzenz Geiger. Třináctým vítězstvím v ročníku se norský suverén odpoutal v historických statistikách od finské legendy Hannu Manninena, s kterým se od soboty o rekord dělil.

Další zprávy