Mám dar! A doufám, že zavolá papež, tvrdí zpívající jeptiška

pej
21. 3. 2014 10:38
V italské pěvecké soutěži překvapila jeptiška, která zazpívala skladbu No One od Alicie Keys.
Podívejte se na zpívající jeptišku | Video: YouTube

Video – Porotci italské talentové soutěže Hlas Itálie byli z ženského hlasu, který zpíval píseň One od americké zpěvačky Alicie Keys, nadšeni. Když se jeden po druhém otočili, nemohli věřit svým očím. Na jevišti totiž stála jeptiška.

Pětadvacetiletá Cristina Scuccia z řádu sv. Voršily, která přijela na soutěž v doprovodu svých řádových sester a rodičů, si nakonec vybrala tým italského rappera J-Ax.

"Mám dar, který bych měla sdílet s každým. Proto jsem tady," tvrdí sestra. Na otázku, co na její účast v soutěži říká Vatikán, odpověděla: "Doufám, že mi teď papež František zavolá."

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ukrajinský parlament schválil obchodování se zemědělskou půdou

Ukrajinští zákonodárci schválili zrušení zákazu obchodování se zemědělskou půdou. Rozhodnutí zrušit zákaz, který byl v platnosti skoro 20 let, je součástí opatření, které vyžaduje Mezinárodní měnový fond (MMF) pro uvolnění úvěru ve výši osmi miliard dolarů (asi 198 miliard Kč). Informovala o tom agentura Reuters.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dříve vyzval zákonodárce, aby zákaz zrušili. V opačném případě, by podle něj mohl Ukrajině v důsledku koronavirové krize hrozit krach.

Zdroj: ČTK
Další zprávy