Skrytá kamera: Pes převlečený za obřího pavouka děsí lidi

pej
5. 9. 2014 16:47
Video, v němž děsí lidi převlečený pes, se stalo hitem internetu. Za dva dny jej viděly miliony lidí.
Pes převlečený za obrovského pavouka děsí lidi | Video: YouTube

Video – Záběry jako z hororu nabídne následující video. Psí kříženec převlečený za obrovského pavouka v něm vyděsí dívky čekající na výtah stejně jako neznámého muže v metru.

Žertík pochází z dílny ostříleného vtipálka z Polska známého jako SA Wardega, jehož nápady se už v minulosti staly hitem YouTube s mnoha milionovými zhlédnutími. Například "výstřelek", v němž náhodné kolemjdoucí děsí postava dívky v bílé noční košili, vidělo téměř 16 miliónů lidí.

Polákovo nejnovější video, zveřejněné ve čtvrtek 4. září, zaznamenalo za pár dnů čtyři miliony zhlédnutí. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy