VIDEO Drama v ruském metru. Tak lidé zachránili 70letou ženu

Magazín Magazín
7. 4. 2015 9:52
Cestující moskevského metra rozhýbali ve stanici vagon, aby zachránili 70letou ženu. Té se zasekla mezi vagonem a nástupištěm noha.
Video: YouTube

Moskva – Desítky lidí se během sobotní cesty metrem zapojily do záchrany ženy, které uvízla noha mezi nástupištěm a vagonem. Cestující rozhýbali ve stanici vagon a po několika pokusech se 70letou důchodkyni podařilo zachránit.

Osvobozovací akce trvala asi patnáct vteřin a stařenka byla následně převezena do nemocnice, kde jí lékaři ošetřili poraněnou končetinu.

Podobný incident se odehrál loni v australském Perthu, kde duchapřítomní lidé stejným způsobem zachránili zaseknutou nohu jednoho z cestujících.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Házenkářky Mostu s předstihem vyhrály interligu

Házenkářky Mostu s předstihem vyhrály česko-slovenskou interligu. Po výhře 35:27 v šlágru nad Porubou už ve zbylých čtyřech kolech nemohou být předstiženy a společnou soutěž vyhrály potřetí v historii po letech 2013 a 2018.

Černým andělům se ve 22. kole povedla i s úroky odveta za říjnovou jednogólovou porážku z palubovky Poruby (25:26). To je také jediná ztráta českých šampionek v tomto ročníku soutěže.

Baník se vrátil na interligový trůn po loňském druhém místě, kdy o bod nestačil na dlouhodobě nejlepší slovenský celek Michalovce.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Situaci v Idlibu bude Erdogan řešit s Putinem, Merkelovou a Macronem na začátku března

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan řekl, že 5. března bude o situaci v severosyrské provincii Idlib hovořit na setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, německou kancléřkou Angelou Merkelovou a francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. V Idlibu syrská armáda pokračuje v postupu proti rebelům, které podporuje Ankara, a v sobotu při její palbě zahynul další turecký voják.

Zdroj: ČTK
Další zprávy