Děsivá Godzilla nahání strach, na kina zaútočí v květnu

jaz
26. 2. 2014 11:03
Mnohokrát zpracovaný námět radioaktivního monstra půjde co nevidět do českých kin. Kromě řevu Godzilly pustili tvůrci do světa jako návnadu i očekávaný trailer.
Godzilla v akci | Video: Warner Bros

Video - Nový akční film Godzilla by měl být podle všeho věrnější japonské verzi z roku 1954, která je vůbec prvním filmem o zkázonosném pravěkém ještěrovi, kterého lidé svými jadernými pokusy probudili k životu.

Film společností Warner Bros a Legendary Pictures půjde do českých kin v polovině května letošního roku a v hlavních rolích se představí Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Bryan Cranston, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, David Strathairn a další. Režie se ujal Gareth Edwards, známý svým snímkem Zakázaná zóna.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Trump příkazem usiluje o snížení právní ochrany sociálních sítí

Americký prezident Donald Trump dnes nařídil přezkoumat zákon, který chrání sociální sítě před převzetím zodpovědnosti za obsah zveřejněný jejich uživateli. Exekutivní příkaz podepsal v reakci na krok společnosti Twitter, která označila několik jeho zpráv za nepřesné. Podle názorů odborníků nemá jeho pokus valnou šanci na úspěch, napsaly světové agentury.

Trump příkazem útočí na ustanovení zákona z roku 1996, které dává společnostem Facebook, Twitter, Youtube a Google de facto imunitu vůči žalobám spojeným s veřejným obsahem, neboť jim udílí status pouhé platformy. Cílem prezidentova příkazu je změnit způsob, jakým je zákon využíván. Regulačním úřadům chce umožnit, aby se mohly vyjádřit k tomu, jak jednotlivé společnosti spravují obsah na sítích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy