VIDEO Střet generací. Jak vidí dnešní svět stoleté stařenky?

jaz
11. 2. 2014 22:15
Dvě Američanky baví internet svým nakažlivým elánem. Je jim přesně 100 let a stále mají k dnešnímu světu co říci.
Irene a Alice | Video: youtube

Video - Irene a Alice se narodily v roce 1914 a jsou nejlepšími přítelkyněmi již 94 let. Trojciferné číslo na narozeninovém dortu jim ale neubralo na chuti do života, což také dokázaly v rozhovoru pro televizní show Stevea Harveye na stanici FOX 6.

Obě dámy se velmi spontánním způsobem vyjadřují k dnešní popkultuře a překvapivě toho vědí docela dost.

Kdo je Justin Bieber? Co jsou selfies? A co říkají na nový operační systém iPhonu? Tyto dámy dokážou vše humorně okomentovat.

"Fotí sami sebe a potom to dávají na Facebook," vysvětluje Irene své kamarádce. "Mám dost vlastních snímků, nemám potřebu fotit samu sebe," pokračuje nechápavě Alice.

Když ale dojde na operační systém iPhonu, Irene je k nezastavení. "Jsem tak rozzlobená – nevím, co se to k čertu děje. Opravdu nevím, co se stalo se starým dobrým Bellovým telefonem."

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy