Umělec fotí lidi v pytlech. Chce podpořit bezpečný sex

pej
9. 5. 2014 8:00
Zdroj foto: Repro YouTube Zdroj foto: Repro YouTube
Japonský fotograf vyfotil nahé lidi v plastovém vaku. Snažil se tak podpořit prodej a použití kondomů.
Podívejte se na reklamní kampaň japonského obchodu | Video: YouTube

Video - Japonský obchod Condomania specializovaný na prodej kondomů přišel s novou reklamou se sloganem Zachovejte lásku, použijte kondom.

Ke spolupráci přizval fotografa a vizuálního umělce Hala, který nafotil sérii netradičních snímků. Zachytil na nich nahé figuranty v intimních pozicích a vtěsnal je do průhledných plastových pytlů, aby kompozice co nejvěrněji připomínala kondom.

"Lidská bytost není sama o sobě kompletní. To nastane, až když se sejde s jinou a budou k sobě opravdu blízko. Proto jsem je zabalil dohromady," vysvětlit fotograf svoje pohnutky.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Vedoucí Lille jen remizovalo, PSG může snížit ztrátu na jediný bod

Fotbalisté vedoucího celku francouzské ligy Lille ve 33. kole jen remizovali 1:1 s Montpellierem a zaznamenali ztrátu v boji o titul. Alespoň bod jim pět minut před koncem zachránil Luiz Araújo.

Lille vede tabulku o čtyři body před obhájcem titulu Paris St. Germain, který má k dobru nedělní zápas se St. Etienne. Montpellier, kterému k bodu několika skvělými zákroky pomohl brankář Jonas Omlin, je osmý se ztrátou pěti bodů na pohárové příčky.

Francouzská fotbalová liga - 33. kolo:

Lille - Montpellier 1:1 (85. Araujo - 21. Delort).

Zdroj: ČTK
Další zprávy