Moderátor rušil želvy při sexu. Samec ho pak komicky naháněl

ČTK Magazín ČTK, Magazín
25. 3. 2015 14:10
Naštvaný želví samec se rozhodl na narušitele zaútočit, záznam nejpomalejší honičky v historii vidělo téměř pět milionů lidí.
Nejpomalejší - a možná i nejkomičtější - honička v historii... | Video: YouTube

Londýn/Victoria - Není dobré rušit želvy oddávající se sexu. To je lekce, kterou zjistil moderátor televizního pořadu natáčeného pro kanál National Geografic Paul Rose, informoval zpravodajský server news.com au.

Během pobytu na Seychelách s kameramanem narazili na pár želv obrovských ve velmi intimní chvilce. "Procházeli jsme po ostrově a uslyšeli hlasité, rytmické bručení vycházející z hustého křoví," řekl Rose novinářům. "Velmi nás potěšilo, když jsme zjistili, že to jsou dvě pářící se želvy obrovské - úžasná věc, jakou můžete v přírodě vidět," dodal.

"Udělal jsem to, co v tu chvíli bylo samozřejmé - společně s naším producentem Neulem Gelinasem jsme si tiše sedli do trávy a skoro jsme ani nedýchali, abychom je nerušili."

Ale želvy si jich přece jen všimly. Rozčílený samec vyrazil proti nim, frkal a plival. Rose začal v panice ustupovat, ale želví samec se nehodlal vzdát a pronásledoval narušitele svého soukromí v tom, co by se dalo popsat jako nejpomalejší - a možná i nejkomičtější - honička v historii.

Záznam incidentu se na YouTube stal velkým hitem - za necelý týden nasbíral téměř čtyři a půl milionu zhlédnutí.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Brno už prodalo na imaginární zápas lístky za milion korun

Fotbalová Zbrojovka Brno už prodala na imaginární zápas se Slavií na pomoc v boji s novým koronavirem vstupenky v hodnotě milion korun. Momentálně druholigový klub si dal za cíl virtuálně vyprodat někdejší slavný stadion za Lužánkami, kam v říjnu 1996 přišlo na zápas s Pražany 44.120 diváků, což je dosud nejvyšší návštěva v české lize.

Výtěžek z prodeje virtuálních lístků získá brněnská Fakultní nemocnice v Bohunicích na boj s nemocí COVID-19. Do akce se zapojila i Slavia. Podle brněnského klubu fanoušci koupili zatím pět tisíc lístků, které se prodávají za 200 korun.

V Česku si fanoušci mohou kupovat virtuální lístky i na další dva zápasy. Olomouc si připomíná slavné utkání s Realem Madrid a Jablonec pak v neděli imaginárně "odehraje" podještědské derby s Libercem. Výtěžek poputuje rovněž do tamních nemocnic.

Další zprávy