Stovky piercingů i rohy na čele. S úpravami těla začal Rolf až po čtyřicítce

Magazín Magazín
9. 11. 2020 9:20
Až do čtyřicítky byl Rolf Buchholz z německého Dortmundu nepopsaný a nepropíchnutý list. Všechno ale dohnal během následujících dvou dekád, kdy si IT konzultant nechal vpravit pod kůži 35 implantátů, včetně například rohů na čele, 481krát absolvoval propíchnutí části svého těla a pyšní se i mnohonásobným tetováním.
Stovky piercingů, rohy na čele, boule pod kůží. Rolf se svou transformací začal po čtyřicítce | Video: Reuters

Už před dvěma lety se Rolf zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako muž, který podstoupil nejvíce tělesných úprav. Hledání nových výzev a způsobů, jak objevit sám sebe, ale v případě jednašedesátiletého muže nekončí, v posledních dvou letech uběhl čtyři maratony a nadchl se pro fitness cvičení. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy