Ondřej Sokol režisérem. Film Krásno je vražednou komedií

18. 12. 2013 16:33
Herec a divadelní režisér Ondřej Sokol si střihl svou filmovou prvotinu. Nový snímek Krásno je částečnou sondou do jeho dětství, přestože se jedná o detektivní komedii.
Video:

Krásno je přehrada u Šumperka, kde se narodil jak režisér filmu, tak i jeho hlavní hrdinové. Kamarádi z dětství Michal s Adamem se po dvaceti letech vrací zpátky do svého rodiště, aby vyšetřili záhadnou smrt matky jednoho z nich.

Podezření padá na otce, který však před příjezdem svého syna umírá. Oběma mužům nezbývá než skládat dohromady domněnky a podezření bez jakéhokoli smítka důkazu.

V hlavních rolích černé komedie se vedle režiséra objeví i jeho přítel a rodák ze Šumperka Martin Finger, jehož vzpomínky také přispěly ke tvorbě scénáře.

Debut Ondřeje Sokola bude mít v kinech premiéru 30. ledna 2014.

V dalších rolích se objeví například David Matásek, Karel Roden, Nina Divíšková, Michal Suchánek a další.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy