Slon napadl auto britských turistů. Skončili v nemocnici

red
15. 1. 2014 12:33
Agresivní slon zaútočil v africkém národním parku na auto britských turistů. Žena a její přítel byli převezeni s vážnými zraněnými do nemocnice, slon byl po útoku zabit.
Útok slona | Video: Youtube repro

Pretoria – V noční můru se změnil poklidný výlet britských turistů. Během poznávání Krugerova národního parku napadl jejich automobil rozzuřený slon.

Nejdříve jim zatarasil cestu a vzápětí převrátil modrý volkswagen na střechu, jako by šlo o dětskou hračku.

Celou událost nahrála na mobilní telefon posádka doprovodného vozu, která tak zaznamenala nejen zoufalou snahu britských turistů ujet neústupnému zvířeti, ale i jeho následný útok.

Žena a její přítel, kterého slon vážně porazil klem, skončili v nemoci. Slon byl po útoku zabit. Důvodem agresivního chování zvířete byl fakt, že se nacházelo v období páření.

Krugerův národní park patří mezi nejstarší přírodní africké památky, zvyšující se stavy slonů jsou nejpalčivějším problémem celé rezervace.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou

Basketbalisté Brooklynu vyhráli v NBA osmý zápas za sebou a po domácím vítězství 129:92 nad Orlandem stále dotírají na lídra Východní konference Philadelphii. Sixers se v čele tabulky udrželi díky výhře 111:97 nad Dallasem. Při shodném počtu 22 vítězství mají oproti Nets na kontě o jednu porážku méně.

Výsledky NBA:

Brooklyn - Orlando 129:92, Denver - Washington 110:112, Memphis - LA Clippers 122:94, Milwaukee - New Orleans 129:125, New York - Sacramento 140:121, Philadelphia - Dallas 111:97.

Další zprávy