Vzpomínky Boba Klepla na porod: Tahali mě kleštěmi

Magazín komerční článek, Magazín
17. 12. 2014 7:16
V Show Jana Krause se dnes představí herečka Eva Holubová, režisér Jiří Ornest a herec Bohumil Klepl.
Hlavními hosty předvánoční Show Jana Krause jsou herci Eva Holubová, Bob Klepl a Jiří Ornest. | Video: Prima FTV

Praha - Poslední letošní díl Show Jana Krause byl speciální hlavně pro samotného moderátora, který do poslední chvíle netušil, jací hosté zasednou do červeného křesla. Produkce mu tak nedala možnost připravit se na své kolegy ze hry Nahniličko, jejíž scénář napsal sám moderátor.

Jedním z pozvaných hostů svátečního speciálu byl i herec Bohumil Klepl, který bavil publikum imitováním své vlastní matky. Neodpustil si historku z oslavy 50. narozenin, kdy matka původem z Arménie, vyprávěla jeho kolegům, jak vůbec Bohumil přišel na svět.

Eva Holubová a Jiří Ornest
Eva Holubová a Jiří Ornest | Foto: archiv TV Prima

Milým překvapením byla pro Jana Krause i jeho kolegyně herečka Eva Holubová, se kterou ve hře Nahniličko v Divadle Kalich hraje už dvacet let. Eva pro případ, že by si neměli co říci, přinesla jednohubky a řízečky, na které opravdu došlo, když na krátkou chvíli selhala technika.

Mezi kolegy z divadla nemohl chybět také režisér komediální hry Jiří Ornest, který si zase postěžoval, že se Jan Kraus v divadle nedrží jeho režisérských pokynů. Posledním překvapením byla pro moderátora jeho partnerka a také kolegyně Ivana Chýlková, která nakonec zazpívala.

Premiéru posledního dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 17. prosince ve 22:30 na Primě. Pořad se na televizní obrazovky zase vrátí ve druhé polovině ledna 2015.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Stát může vyplácet další program COVID nájemné, má schválení Evropské komise

Evropská komise udělila notifikaci třetí výzvě programu COVID nájemné. Sdělila to Štěpánka Filipová, mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu (MPO), které program připravilo a díky schválení komise může začít vyplácet dotace. Stát z COVID nájemného III přispívá podnikatelům zasaženým v souvislosti s pandemií 50 procent na komerční nájem za čtvrtý kvartál loňského roku. Zájemci mohou o podporu žádat do 8. dubna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy