S veverkou pořádně zamávaly kvašené hrušky. Opilé zvířátko sotva udrželo rovnováhu

Magazín Magazín
25. 11. 2020 10:53
Z pořádné kocoviny se musela vyspat veverka z Minnesoty. Zvířátko obvykle dochází na svačiny ke Katy Morlokové, která veverky rozmazluje pravidelnými dávkami oříšků a semínek. Jednoho rána ale Katy zpozorovala, že má veverka velké potíže udržet rovnováhu. Jak uvidíte ve videu, v jednu chvíli se dokonce dostane do takového náklonu, že se sama intuitivně chytne misky, aby neupadla.
S veverkou pořádně zamávaly kvašené hrušky. Opilé zvířátko sotva udrželo rovnováhu | Video: Associated Press

Milovnice zvířat si v tu chvíli uvědomila, že při úklidu lednice vyndala staré hrušky, které si odložila venku. Jednu z nich veverka ukradla a utekla s ní na strom, asi za hodinu se vrátila v podroušeném stavu, hrušky totiž byly zkvašené.

Katy potvrdila, že druhý den ráno byla veverka zpět na svou pravidelnou snídani, a zdá se, že kocovinu přežila bez větší újmy.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Senát zřejmě odmítne zavedení povinných kvót na české potraviny, považuje je za nesmyslné

Senát zřejmě odmítne zavedení povinných kvót na české potraviny v obchodech. Zamítavý postoj ve čtvrtek potvrdili senátoři z klubu ODS i STAN. Kvóty označili za nesmyslné. Podle ODS by kvóty vedly k výraznému zdražení potravin a nahrávají do karet jen velkým potravinovým výrobcům. Kluby ODS a STAN jsou nejsilnějšími frakcemi v horní komoře, v níž má většinu opozice, která proti kvótám hlasovala už ve Sněmovně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy