S veverkou pořádně zamávaly kvašené hrušky. Opilé zvířátko sotva udrželo rovnováhu

Magazín Magazín
25. 11. 2020 10:53
Z pořádné kocoviny se musela vyspat veverka z Minnesoty. Zvířátko obvykle dochází na svačiny ke Katy Morlokové, která veverky rozmazluje pravidelnými dávkami oříšků a semínek. Jednoho rána ale Katy zpozorovala, že má veverka velké potíže udržet rovnováhu. Jak uvidíte ve videu, v jednu chvíli se dokonce dostane do takového náklonu, že se sama intuitivně chytne misky, aby neupadla.
S veverkou pořádně zamávaly kvašené hrušky. Opilé zvířátko sotva udrželo rovnováhu | Video: Associated Press

Milovnice zvířat si v tu chvíli uvědomila, že při úklidu lednice vyndala staré hrušky, které si odložila venku. Jednu z nich veverka ukradla a utekla s ní na strom, asi za hodinu se vrátila v podroušeném stavu, hrušky totiž byly zkvašené.

Katy potvrdila, že druhý den ráno byla veverka zpět na svou pravidelnou snídani, a zdá se, že kocovinu přežila bez větší újmy.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Spojené státy rozšířily sankce proti Kubě

Nově na sankční seznam zařadily tamní policejní síly a jejich velení. Podle agentury AP chce administrativa prezidenta Bidena zvýšit tlak na kubánské vedení poté, co Havana začátkem měsíce násilně potlačila největší protivládní demonstrace v zemi za posledních více než 25 let.

Další zprávy