Tumáš! Internetem se šíří fackovací mánie. Nahradila líbání

26. 6. 2014 9:00
Jak se čtyřicet neznámých lidí popralo se skutečností, že si mají dát pohlavek? Podívejte se na video, které během několika dní vidělo přes čtyři miliony lidí.
Jak to dopadne, když si neznámí lidé dají pohlavek? | Video: YouTube

Video - Před časem se na internetu objevilo video s názvem First Kiss (První polibek). To se během prvních dní stalo virálním hitem. Dodnes ho vidělo přes 85 milionů lidí.

Když vyšlo najevo, že šlo ve skutečnosti o chytrou reklamní kampaň na módní oblečení jedné americké značky, začalo na něj vznikat mnoho parodií. Jedna z posledních se jmenuje The Slap (Pohlavek).

"Shromáždil jsem známé, přátele i náhodné kolemjdoucí. Postavil jsem je k sobě a požádal je, aby si vzájemně dali pohlavek. Nikdo nebyl pod tlakem a každý byl zasažen takovou silou, kterou připustil. Chcete-li jít nad rámec této parodie a zjistit, o čem video je, zaměřte se především na moment dopadu ruky na tvář," uvedl na YouTube autor, americký scenárista Max Landis.

"Nejde o marketingovou kampaň. Tohle video je hloupé a skutečné," dodal ještě autor.

Video The Slap se ihned po zveřejnění stalo virálním hitem, během tří dnů zaznamenalo přes čtyři miliony zhlédnutí.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Odložená sezona formule 1 by mohla začít až v říjnu

Vedení formule 1 se připravuje na variantu, že koronavirem narušená sezona odstartuje až v říjnu. V rozhovoru pro server BBC to prohlásil technický ředitel mistrovství světa Ross Brawn s tím, že by se ročník mohl protáhnout i do příštího roku.

Mistrovství světa mělo začít v polovině března, ale úvodní závod v Austrálii byl stejně jako Velká cena Monaka kvůli pandemii koronaviru zrušen. Sedm následujících Grand Prix bylo odloženo a podle provizorního kalendáře je nyní nejbližším závodem Velká cena Francie, která by se měla jet 28. června.

Vedení šampionátu, který potřebuje odjet minimálně osm závodů, aby byl považován za plnohodnotné mistrovství světa, se však připravuje i na možnost říjnového startu. "Plány pro zbytek sezony se mění každý den, situace je dynamická a nestabilní. Nejzazším termínem je pro nás říjen," řekl Brawn.

Další zprávy