Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének

Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének
Chvilka poezie v podání Richarda, Michala, Igora a Ondřeje.
Pobřežní hlídka trochu jinak.
Odvyprávět smyšlený příběh pozpátku není jednoduché.
Partička ve hře Otázka.
Foto: Facebook / Partička
jaz
4. 12. 2014 8:49
Hlavní protagonisté humorného pořadu Partička oznámili, že jejich pravidelné působení na televizní obrazovce v tomto seskupení končí.

Praha Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Richard Genzer a Igor Chmela se coby Partička objevovali na TV Prima od března 2011. Za tu dobu si vybudovali silnou fanouškovskou základu, která je nejednou podržela a zajistila jim například vítězství v anketě TýTý.

Ani půl milionu fanoušků na sociální síti ale nedokázalo udržet zábavný pořad nad vodou déle než tři roky. "S definitivní platností jsme se dozvěděli, že nové díly Partičky se už točit nebudou. No comment! Není to naší vinnou, snažili jsme se dlouho bojovat a maximálně vyjít Primě vstříc. Nepovedlo se," oznámili na Facebooku.

Partička definitivně ještě nekončí

Vyjádření televize na sebe nenechalo dlouho čekat. "Je pravda, že v nadcházejících měsících s natáčením nových dílů nepočítáme, ale nevylučujeme, že se k Partičce v příštím roce vrátíme,“ řekla mluvčí TV Prima Marie Fianová s tím, že se diváci mohou těšit ještě na osm neodvysílaných epizod.

S humorným projektem ale čtveřice herců a bavičů nekončí. Hodlají pořádat zájezdová představení po republice pod názvem Partička na vzduchu, na která jsou už v prodeji vstupenky.

Ohlédněte se za humornými scénkami, které pravidelně vysílala televize.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Kaczyński: Protesty proti omezení potratů budou stát mnoho životů

Předseda polské vládnoucí strany Právo a spravedlnost (PiS) v prohlášení varoval, že protesty proti nálezu ústavního soudu, kterým se prakticky ruší možnost legálních potratů, budou stát životy mnoha lidí. Polsko podobně jako jiné evropské země zažívá strmý nárůst případů koronavirové infekce.

Lidé, kteří protesty svolávají, se podle Kaczyńského dopouštějí veřejného ohrožení, tedy trestného činu. "Vážného trestného činu," podotkl šéf PiS, který od nedávna zastává i post vicepremiéra, jenž dohlíží na resorty obrany, vnitra a spravedlnosti.

"Stát má právo, ale také povinnost se takovým akcím postavit," řekl šéf národně-konzervativní strany, který je považován za nejmocnějšího politika v Polsku.

Vlna protestů se v Polsku zvedla poté, co ústavní soud, složený převážně ze soudců nominovaných PiS, minulý týden shledal, že přerušení těhotenství z důvodu poškození plodu odporuje ústavě. Na tyto případy podle statistik připadalo 98 procent legálních potratů v minulých letech. Povoleny zůstávají interrupce v případě ohrožení života či zdraví matky, anebo pokud je těhotenství důsledkem znásilnění či incestu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy