Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének

Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének
Chvilka poezie v podání Richarda, Michala, Igora a Ondřeje.
Pobřežní hlídka trochu jinak.
Odvyprávět smyšlený příběh pozpátku není jednoduché.
Partička ve hře Otázka.
Foto: Facebook / Partička
jaz
4. 12. 2014 8:49
Hlavní protagonisté humorného pořadu Partička oznámili, že jejich pravidelné působení na televizní obrazovce v tomto seskupení končí.

Praha Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Richard Genzer a Igor Chmela se coby Partička objevovali na TV Prima od března 2011. Za tu dobu si vybudovali silnou fanouškovskou základu, která je nejednou podržela a zajistila jim například vítězství v anketě TýTý.

Ani půl milionu fanoušků na sociální síti ale nedokázalo udržet zábavný pořad nad vodou déle než tři roky. "S definitivní platností jsme se dozvěděli, že nové díly Partičky se už točit nebudou. No comment! Není to naší vinnou, snažili jsme se dlouho bojovat a maximálně vyjít Primě vstříc. Nepovedlo se," oznámili na Facebooku.

Partička definitivně ještě nekončí

Vyjádření televize na sebe nenechalo dlouho čekat. "Je pravda, že v nadcházejících měsících s natáčením nových dílů nepočítáme, ale nevylučujeme, že se k Partičce v příštím roce vrátíme,“ řekla mluvčí TV Prima Marie Fianová s tím, že se diváci mohou těšit ještě na osm neodvysílaných epizod.

S humorným projektem ale čtveřice herců a bavičů nekončí. Hodlají pořádat zájezdová představení po republice pod názvem Partička na vzduchu, na která jsou už v prodeji vstupenky.

Ohlédněte se za humornými scénkami, které pravidelně vysílala televize.

 

Právě se děje

před 31 minutami

Pacient, kterému byl podáván Remdesivir, se uzdravuje, brzy bude odpojen od plicní ventilace

Pacient, jemuž byl podáván experimentální lék Remdesivir, je při vědomí a podle ošetřujícího lékaře ve fázi uzdravování, nyní si postupně odvyká na plicní ventilaci. "Dosud ale nevíme, zda Remdesivir byl tím zásadním, co mu pomohlo, tudíž bych se k tomu léku tolik neupínal," uvedl ošetřující lékař pacienta Martin Balík.

Zdroj: ČTK , Domácí
Další zprávy