Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének

Foto: Facebook / Partička
jaz
4. 12. 2014 8:49
Hlavní protagonisté humorného pořadu Partička oznámili, že jejich pravidelné působení na televizní obrazovce v tomto seskupení končí.

Praha Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Richard Genzer a Igor Chmela se coby Partička objevovali na TV Prima od března 2011. Za tu dobu si vybudovali silnou fanouškovskou základu, která je nejednou podržela a zajistila jim například vítězství v anketě TýTý.

Ani půl milionu fanoušků na sociální síti ale nedokázalo udržet zábavný pořad nad vodou déle než tři roky. "S definitivní platností jsme se dozvěděli, že nové díly Partičky se už točit nebudou. No comment! Není to naší vinnou, snažili jsme se dlouho bojovat a maximálně vyjít Primě vstříc. Nepovedlo se," oznámili na Facebooku.

Partička definitivně ještě nekončí

Vyjádření televize na sebe nenechalo dlouho čekat. "Je pravda, že v nadcházejících měsících s natáčením nových dílů nepočítáme, ale nevylučujeme, že se k Partičce v příštím roce vrátíme,“ řekla mluvčí TV Prima Marie Fianová s tím, že se diváci mohou těšit ještě na osm neodvysílaných epizod.

S humorným projektem ale čtveřice herců a bavičů nekončí. Hodlají pořádat zájezdová představení po republice pod názvem Partička na vzduchu, na která jsou už v prodeji vstupenky.

Ohlédněte se za humornými scénkami, které pravidelně vysílala televize.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy