Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének

Partička na Primě končí! Zavzpomínejte na 11 vtipných scének
Chvilka poezie v podání Richarda, Michala, Igora a Ondřeje.
Pobřežní hlídka trochu jinak.
Odvyprávět smyšlený příběh pozpátku není jednoduché.
Partička ve hře Otázka.
Foto: Facebook / Partička
jaz
4. 12. 2014 8:49
Hlavní protagonisté humorného pořadu Partička oznámili, že jejich pravidelné působení na televizní obrazovce v tomto seskupení končí.

Praha Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Richard Genzer a Igor Chmela se coby Partička objevovali na TV Prima od března 2011. Za tu dobu si vybudovali silnou fanouškovskou základu, která je nejednou podržela a zajistila jim například vítězství v anketě TýTý.

Ani půl milionu fanoušků na sociální síti ale nedokázalo udržet zábavný pořad nad vodou déle než tři roky. "S definitivní platností jsme se dozvěděli, že nové díly Partičky se už točit nebudou. No comment! Není to naší vinnou, snažili jsme se dlouho bojovat a maximálně vyjít Primě vstříc. Nepovedlo se," oznámili na Facebooku.

Partička definitivně ještě nekončí

Vyjádření televize na sebe nenechalo dlouho čekat. "Je pravda, že v nadcházejících měsících s natáčením nových dílů nepočítáme, ale nevylučujeme, že se k Partičce v příštím roce vrátíme,“ řekla mluvčí TV Prima Marie Fianová s tím, že se diváci mohou těšit ještě na osm neodvysílaných epizod.

S humorným projektem ale čtveřice herců a bavičů nekončí. Hodlají pořádat zájezdová představení po republice pod názvem Partička na vzduchu, na která jsou už v prodeji vstupenky.

Ohlédněte se za humornými scénkami, které pravidelně vysílala televize.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 40 minutami

Brabec vnímá po debatě o Turówě posun, příští týden se sejde s polským ministrem

Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) vnímá po pátečním jednání expertních týmů významný posun v některých bodech ohledně polského hnědouhelného dolu Turów. Příští týden, pravděpodobně v pondělí, bude jednat s polským protějškem Michalem Kurtykou, opět zasednou i odborné týmy. 

Podle Česka důl Turów u česko-polské hranice mimo jiné ohrožuje zásoby pitné vody v českých obcích. Soudní dvůr Evropské unie v pondělí uvalil na Polsko pokutu půl milionu eur denně (asi 12,7 mil. Kč) za neuposlechnutí předchozího soudního příkazu k přerušení těžby v dole.

Unijní soud už v květnu vydal na základě české žaloby předběžné rozhodnutí o zastavení těžby v dole. Polská vláda reagovala oznámením, že důl zavřít nehodlá, a stejné stanovisko zaujal také generální ředitel společnosti PGE, vlastníka dolu. Náhlé zastavení těžby by podle Polska ohrozilo energetickou bezpečnost země a tisíce pracovních míst. Soud následně vyměřil Polsku zmíněnou pokutu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Několik stovek lidí demonstrovalo v Praze a v Brně za klima

Několik stovek lidí v pátek v pražských a brněnských ulicích demonstruje, aby před blížícími se volbami upozornili na klimatickou krizi. Protest v Praze demonstranti zahájili na Malostranském náměstí symbolicky za minutu dvanáct pokřikem "Teď nebo nikdy", po projevech se vydali na pochod centrem města. Podle aktivistů totiž politici stále nedělají dost pro ochranu klimatu.

Ulicemi Brna prošly další asi dvě stovky studentů. Organizátoři a další řečníci nejprve upozornili na dopady změn klimatu. "Z těchto voleb musí vzejít vláda, které nebude lhostejný boj za klimatickou spravedlnost," řekl Ctibor Prokop, student tišnovského gymnázia a mluvčí hnutí Fridays for Future.

Protesty jsou součástí celosvětové akce ekologického hnutí Fridays for Future, jehož členové zformulovali klimatické požadavky, podle nichž by lidé měli vybírat budoucí českou vládu. Je mezi nimi například udržení oteplení planety pod 1,5 stupně Celsia, přechod od preferování hrubého domácího produktu ke zjišťování stavu přírody a klimatu nebo ochrana klimatu jako priorita příští vlády. Politické strany pak podle těchto kritérií oznámkovali, nejlépe podle aktivistů dopadli Piráti se starosty a Strana zelených.

Zdroj: ČTK
Další zprávy