Osmiletá dívka se koupe s krajtou. Nahrazuje jí kamarády ze školy

Magazín Magazín
9. 10. 2020 11:09
Osmiletá Inbar se ráda koupe v bazénu se svou více než třímetrovou krajtou. „Ráda trávím čas s hady, někdy jim pomáhám zbavovat se kůže a hlavně jim pomáhám být šťastnými během koronavirové pandemie,“ vysvětluje dívenka, která už tři týdny nemůže chodit do školy kvůli celoplošné uzávěře Izraele.
Osmiletá Inbar se koupe s krajtou. Nahrazuje jí kamarády ze školy | Video: Reuters

Nejedovatý škrtič jménem Bella je jedním z mnoha domácích mazlíčků rodiny žijící na jihu Izraele. Rodiče dívenky společné koupání považují za zcela přirozenou věc: "Inbar byla vychována se zvířaty, když byla malá, plavala ve vaně s hadem, oba vyrostli, a tak se dneska společně koupou v bazénu," vysvětlila matka dívenky Sarit Regevová.

Celoplošná uzávěra v Izraeli trvá od 17. září. Ještě minulou středu země hlásila více než devět tisíc případů infikovaných za den. O týden později se zdá, že se šíření koronaviru zpomalilo, z celkového počtu provedených testů bylo pozitivních bezmála devět procent, což je nejméně od poloviny září, i tak ale vláda prodloužila celoplošnou uzávěru nejméně do poloviny října. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy