Ohromující ženské výkony roku: Nahá jogínka, proměna Pazderkové a Shallow v metru

Ohromující ženské výkony roku: Nahá jogínka, proměna Pazderkové a Shallow v metru
Portlandské policii stanula tváří v tvář nahá Athéna. Takovou přezdívku si vysloužila dáma, která na demonstraci nahá cvičila jógu. Šlo o nepokoje v americkém Oregonu kvůli údajné rasové nerovnosti a policejní brutalitě. „Objevila se nahá Athéna a mladí kluci nevěděli, co si počít,“ vtipkoval na sociálních sítích autor videa.
V Londýnském metru se zrodila další hvězda. Britský komik Kevin Freshwater se ve své výzvě snaží překvapit náhodné kolemjdoucí a přimět je, aby dokončili známou skladbu. Komika zvyklého na reakce v podobě nadávek nebo falešného zpěvu Charlotte Awberyová doslova šokovala. Když ji Kevin zastavil a začal jí zpívat píseň Lady Gaga a Bradleyho Coopera s názvem Shallow, odzbrojila ho svým perfektním zpěvem.
Z "blbé blondýny" je Xena. Iva Pazderková po půlroční dřině šokovala proměnou svého těla, na soutěži Bikiny Fitness skončila desátá. „Vůbec mě nenapadlo, že nebudu poslední“, herečka svému úspěchu věřila jen stěží.
Vylidněné ulice v Londýně posloužily fotografovi k zachycení cenných snímků. Modelka ve spodním prádle pózovala na jedné z nejznámějších ulic metropole Piccadilly. Netradiční pózování natočili náhodní cestující v automobilu.
Foto: Aktuálně.cz
Magazín Magazín
3. 1. 2021 9:30
Nahá žena cvičící jógu odzbrojila policisty uprostřed nepokojů v oregonském Portlandu. Podobně konsternovaný byl komik v londýnském metru, kterému žena zazpívala Shallow, Iva Pazderková zase fanouškům vyrazila dech se svou proměnou a Kvitová si dokonale užila charitativní utkání se Serenou Williamsovou. Sledujte videa s ženami, které nás během roku 2020 ohromily.
 

Právě se děje

před 8 minutami

V Kábulu byly zastřeleny dvě soudkyně nejvyššího soudu

V Kábulu byly dnes ráno zastřeleny dvě soudkyně, které pracovaly u afghánského nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura AFP. Podobné cílené útoky otřásají afghánským hlavním městem už několik měsíců.

"Dnes ráno ozbrojení muži zaútočili na vůz zaměstnankyň nejvyššího soudu," uvedl mluvčí soudu Ahmad Fahím Kauím. Upřesnil, že ženy byly zavražděny při cestě do práce.

Zdroj: ČTK
před 9 minutami

Bilance obětí pátečního zemětřesení v Indonésii vystoupila na 56

Zemětřesení, které v pátek zasáhlo indonéský ostrov Sulawesi, si vyžádalo nejméně 56 mrtvých a 820 zraněných. Aktualizovanou bilanci obětí zveřejnil indonéský úřad pro řešení následků přírodních katastrof.

Zhruba 15 tisíc lidí zemětřesení o síle 6,2 stupně přimělo opustit své domovy. Někteří z nich se uchýlili do hor, zatímco jiní do přeplněných evakuačních center.

Šéfka indonéské meteorologické, klimatologické a geofyzikální agentury Dwikorita Karnawatiová uvedla, že další zemětřesení v regionu by mohlo vyvolat vlnu cunami. Doplnila, že podle předpovědí pro nadcházející týdny se Indonésie bude dál potýkat s extrémním počasím.

Zdroj: ČTK
Další zprávy