"Dobrý den, jak se máš?" Borat zase mluví česky a láká na nový skandál

Britský komik Sascha Baron Cohen v roli Borata opět mluví česky. Video, kde se zastává osobního právníka amerického prezidenta Rudyho Giulianiho, uvádí hláškou "Dobrý den, jak se máš", dále Borat pokračuje, že lživá média z nevinného setkání bývalého starosty New Yorku s jeho 15letou dcerou udělala nechutnou záležitost.
Jak se máš? Borat mluví česky a zastává se Giulianiho | Video: Twitter/BoratSagdiyev

Šestasedmdesátiletý bývalý starosta New Yorku Giuliani se ve filmu Borat 2 sejde v hotelovém pokoji s novinářkou, aby jí odpověděl na otázky ohledně reakce Trumpovy administrativy na pandemii covidu-19. Mladá herečka, která ve filmu vystupuje také jako Boratova dcera, pak právníka pozve na skleničku a sundá mu mikrofon. Giuliani si následně lehne na postel, když do pokoje vtrhne Borat a zakřičí: "Je jí patnáct, je pro tebe příliš stará."

Nynější osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa odmítl "kompromitující" záběry. "Video z Borata je úplně vykonstruované. Po sundání nahrávacího zařízení jsem si zastrkával košili do kalhot," napsal Giuliani na Twitter a zdůraznil, že se po celou dobu choval k domnělé novinářce vhodně. 

 

Právě se děje

Další zprávy