"Myslím, že se mi zvětšuje zadek." Lidé se na sítích baví výzvou Buss It

Magazín Magazín
14. 1. 2021 11:05
Své taneční i jiné schopnosti předvádějí uživatelé sociálních sítí v nové výzvě Buss It. Spustila ji nadějná raperka Erica Banks z texaského Dallasu svým stejnojmenným trackem. Vydala ho už v létě, ale velké pozornosti se mu dostalo až teď.
"Myslím, že se mi zvětšuje zadek." Lidé se na sítích baví výzvou Buss It | Video: Instagram, TikTok

Výzva je jednoduchá, vyžaduje jen dva různé outfity, přičemž u prvního modelu je žádán momentální každodenní dress code většiny z nás, tedy ideálně tepláky, druhý model už by měl být reprezentativnější.

Proměna přichází s rychlým dřepem po pasáži "Girl, I think my butt gettin' big", tedy něco ve smyslu "Děvče, myslím, že se mi zvětšuje zadek". Sledujte ve videu, jak si výzvu užívají uživatelé TikToku i Instagramu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy