Zdání klame. Mistrovsky naaranžované předměty odhalí až použití nože

Video Video
16. 7. 2020 16:22
Talentovaná cukrářka se stala populární na internetu díky svým úžasným dortům. Tuba Geckilová z Turecka je schopna vyrobit dort tak, aby vypadal jako jakýkoliv běžný předmět denní potřeby. Řeč je například o toaletním papíru, o mýdle, obuvi, ale klidně i o feferonkové pizze. Sledujte, jak realisticky její práce vypadá.
Je libo pantoflíček nebo toaletní papír. Sledujte nejrealističtější dorty na světě | Video: Reuters 

Právě se děje

před 25 minutami

Dálnici D8 u Lovosic znovu uzavřela nehodu kamionu

Dálnice D8 ve směru na Ústí nad Labem a dál na Drážďany je u Lovosic uzavřená. V noci tam v místě zúžení před sjezdem na průmyslovou zónu havaroval kamion. Policie odklání dopravu na exitu 45 Lukavec, zpátky na dálnici se řidiči vrací na nájezdu Lovosice. V okolí se tvoří kratší kolony, vyplývá z informací Národního dopravního informačního centra. Auta by se do uzavřeného úseku měla podle odhadu silničářů vrátit kolem 09:00.

Dálnice D8 u Lovosic byla neprůjezdná také v pondělí v noci a dopoledne. V úseku, který je kvůli stavebním pracím zúžený do jednoho pruhu, najel kamion do betonových svodidel. Vozidlo začalo hořet. Řidič stihl včas vystoupit, nikdo nebyl zraněn. Provoz byl kvůli odklízení následků a vyšetřování obnoven až po téměř deseti hodinách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy