Lovím dvacítky na své modré oči, říká 79letý český bohém

Magazín Magazín, TZ
15. 10. 2014 10:00
V Show Jana Krause se představí herec Jan Komínek, Miss Tattoo Adriana Křečková a bohém Antonín Kábele.
79letý bohém, který o sobě tvrdí, že chodí s dvacítkami a miluje se klidně i třikrát denně. Mimo to je i fotograf a sprinter. | Video: Prima FTV

Praha - Nejvýraznějším hostem Jana Krause bude bezpochyby 79letý bohém, který o sobě v rozhovorech tvrdí, že randí s dvacítkami a miluje se i třikrát denně. Antonín Kábele není jen svůdník, ale i atlet. Jako sprinter dosahuje stále nebývalé rychlosti. Jeho pozdně důchodový věk není znát ani na stylu života či zálib. Navíc fotí akty žen a závodně dělá atletiku.

"S atletikou jsem znovu začal až v 57 letech. Ve veteránech jsem pak začal závodit za Slavii," vysvětlil. Když má zdravotní problémy, zajde k doktorům, ale ti už prý ho znají. "Vědí, že tam jdu ne proto, abych byl nemocný, ale proto, abych byl zdravý."

Dvaadvacetiletá Adriana má potetovanou třetinu těla, i díky tomu získala titul Miss Tattoo.
2:06
Dvaadvacetiletá Adriana má potetovanou třetinu těla, i díky tomu získala titul Miss Tattoo. | Video: Prima FTV

Miss Tattoo i talentovaný herec

Dalším hostem v Show Jana Krause bude dvaadvacetiletá Adriana Křečková, která si nechala potetovat třetinu těla a stala se Miss Tattoo. Její záliba v tetování začala prý docela nevinně – když si v 18 letech nechala vytetovat malý nápis na paži. "Je to pro mě životní styl, kterému jsem se přizpůsobila," říká vystudovaná zlatnice, absolventka umělecké školy, která ale momentálně pracuje ve třísměnném provozu v automobilce.

"Na těle mám vlastně takový ilustrovaný odraz mého života. Někdo si píše deník, já si nechávám události tetovat na tělo," vysvětluje.

Kromě bohémského atleta a Miss Tattoo si Jan Kraus do své talk show pozval Jana Komínka, mladého seriálového a televizního herce, jenž aktuálně účinkuje v seriálu Cesty domů.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. října ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

před 38 minutami

Albánii zasáhla dvě zemětřesení, zanechala po sobě 108 zraněných, nikdo nezemřel

Albánii v sobotu zasáhlo zemětřesení, jehož intenzitu seismologové stanovili na 5,8 stupně. Záchvěvy půdy byly cítit i v sousedních zemích, především v Černé Hoře, vyžádaly si 108 zraněných, kteří byli ošetřeni v nemocnicích v Tiraně a Drači. Nejsou hlášena žádná úmrtí. Epicentrum sobotního zemětřesení se nacházelo zhruba 30 kilometrů severně od města Drač (Durrës) u pobřeží blízko Mysu Rodon. Podle albánského geofyzikálního ústavu šlo o nejsilnější zemětřesení v Albánii za posledních 20 až 30 let. Obyvatele pak vyděsily další otřesy v noci ze soboty na neděli o síle 4,8 stupně. 

Zdroj: ČTK
před 54 minutami

Zemřel hoteliér, který se zasloužil o expanzi Hiltonu, bylo mu 91 let

Ve věku 91 let zemřel tento týden ve Spojených státech hotelový magnát William Barron Hilton, který rozšířil hotelové impérium založené jeho otcem. Informovala o tom agentura AP. Rodina Hiltonových oznámila, že Barron Hilton zemřel přirozenou smrtí ve čtvrtek ve svém domově v Los Angeles. Zůstalo po něm osm dětí a 15 vnoučat, mezi nimiž jsou i známé celebrity Paris a Nicky Hiltonovy. V rodinné firmě začal působit v 50. letech minulého století a dokázal ji dostat až na špičku hotelového průmyslu. V čele společnosti, která v současné době provozuje tisíce hotelů po celém světě včetně České republiky, stál 30 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy