Láska za časů revoluce. Zasnoubili se na barikádách v Kyjevě

jaz
5. 2. 2014 10:18
Netradiční obrázek se naskytl novinářům a protestujícím na barikádách v nepokoji zmítaném Kyjevě. Dva mladí zakuklenci se přímo během demonstrací zasnoubili.
Žeňa požádal Anastázii o ruku | Video: Daily Mail / Youtube

Kyjev - Na kyjevském náměstí Nezávislosti protestují od loňského listopadu lidé proti současné vládě. Navzdory bojovné náladě si dva mladí lidé našli na pozadí protestů čas na lásku.

Třiadvacetiletý Žeňa vyzbrojený vojenskou helmou a neprůstřelnou vestou poklekl o uplynulém víkendu před podobně zamaskovanou sedmnáctiletou Anastázií a požádal ji o ruku.

Dvojice se poznala na barikádách začátkem nového roku a po pár týdnech známosti se rozhodla, že se vezme. A jelikož nemají Žeňa ani Anastázie v plánu ustoupit vládě a s protesty skončit, svatba se bude konat přesně tam, kde se poznali, tedy v táboře demonstrantů.

Protesty na Ukrajině vyvolalo odmítnutí prezidenta Viktora Janukoviče podepsat asociační dohody s Evropskou unií. Veřejnost reagovala na pozastavení integračního procesu masovými protesty, které přerostly v odpor proti vládě a prezidentovi.

 

Právě se děje

Další zprávy