Podívali byste se? Vtipálci natáčeli reakce lidí na provokativně oblečenou ženu

Někteří zírají zcela bez zábran, jiní se to snaží do poslední chvíle vydržet, ale stejně neodolají a otočí se, další svému protějšku za nevhodné okounění rovnou vlepí facku. Jak lidé reagují na to, když okolo projde na první pohled velmi atraktivní dívka, zkoumali autoři gruzínského youtubového kanálu Laugh 4 Life . Podívejte se na video.
Přistiženi při činu. Experiment sledoval, jestli na atraktivní dívku zrají více muži nebo ženy | Video: Associated Press
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy