"Kdo tady má ty kukačky," rozčílil kameraman Jílkovou v živém přenosu

Magazín Magazín
12. 1. 2021 13:04
"Promiňte, my se tady nemůžeme soustředit, protože kameramanovi kukají kukačky," omlouvala se Michaela Jílková divákům.
„Kdo tady má ty kukačky“, rozčílil kameraman Jílkovou v živém přenosu | Video: Česká televize

Moderátorka pořadu Máte slovo se hned na začátku živého přenosu nenechala rozhodit a první nevítané zvuky okomentovala s nadhledem a pokračovala v rozhovoru s Lenkou Kořínkovou na téma tloustnutí během pandemie.

"Vážení, kdo tady má ty kukačky," rozčílila se ale za okamžik moderátorka a zjistila, že jde o vyzvánění na telefonu kameramana. "To si snad děláte legraci, ať ho někdo odnese pryč," řešila situaci, zatímco hosté včetně lékařky Kateřiny Cajthamlové a fitness trenéra Davida Hufa se nenadálou situací bavili.

 "Člověk se pořád diví, co všechno ještě zažije," vypořádala se se situací zkušená moderátorka. 

 

Právě se děje

před 38 minutami

V Kamerunu se srazily autobus a kamion s benzínem, uhořelo 53 lidí

Při srážce autobusu s kamionem přepravujícím benzín uhořelo v noci na středu na západě Kamerunu 53 lidí, informovala s odvoláním na tamní policii agentura AFP. Dalších 29 cestujících bylo vážně zraněno, nejčastěji se jedná o popáleniny. Mezi zraněnými jsou i tři děti.

Oběti kvůli požáru, který způsobil unikající benzín, nebylo možné identifikovat, uvedl guvernér regionu Awa Fonka Augustine.

Podle informací listu Actu Cameroun cisterně selhaly brzdy, srazila se s autobusem přepravujícím sedm desítek lidí a vše vybuchlo. K nehodě podle svědků nejspíš přispěla také mlha a špatná viditelnost na úzké silnici vedoucí po úbočí hory.

Zdroj: ČTK
Další zprávy