Dědo sníh, snížek! Umělá drť z Jezevčí skály trápila majitele hájovny 20 let

12. 9. 2021 17:10
Představitel filmového Vaška byl už v osmi letech vášnivým ochráncem přírody. Jakmile se dozvěděl, že jeho filmový děda bude muset v rámci filmování zastřelit jelena, rozběhl se Tomáš Holý za režisérem a trval na svém: "Jestli toho jelena zastřelíte, s natáčením končím." Sledujte Historky z placu filmu Pod jezevčí skálou.
Jestli toho jelena zastřelíte, tak s natáčením končím. Pod Jezevčí skálou se nesmělo ublížit živáčkovi | Video: Aktuálně.cz, Filmové studio Barrandov, Magic Box
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 minutami

Policie chce postavit nový hangár pro vrtulníky za 800 milionů

Policie chce nechat postavit na Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni nový hangár pro vrtulníky a drony za 800 milionů korun. V pondělním vydání to píše deník E15.

Stavba by mohla začít v roce 2023 a trvala by asi dva roky. Policie podle deníku nyní provozuje devět vrtulníků EC-135 a šest vrtulníků Bell­ 412. Stávající ruzyňský hangár pro policejní vrtulníky je starý více než 100 let a během své existence byl podle policie jen částečně upraven. Policie má ještě druhý hangár, a to na letišti Brno-Tuřany.

Zdroj: ČTK
Další zprávy