Hlas našel svoji favoritku: Kouzelnou vílu Elišku Mrázovou

Magazín Magazín
9. 4. 2014 20:54
Zpěvačka Eliška Mrázová překvapila svou svéráznou verzí písničky Set Fire to the Rain porotu i publikum pěvecké show Hlas Česko Slovenska.
Podívejte se na vystoupení Elišky Mrázové v Hlasu Česko Slovenska | Video: YouTube

Praha - Blonďatá zpěvačka Eliška Mrázová sklidila za svoji interpretaci písně Set Fire to the Rain od Adele ovace ve stoje. „Tebe mít v týmu by byla absolutní bomba,“ neskrýval nadšení Michal David.  

„Jedno z nejlepších vystoupení, které jsem kdy viděl,“ vysekl poklonu Elišce slovenský rapper Majk Spirit. „Na 99,9 procent můžeš tuto soutěž vyhrát, když půjdeš správným směrem,“ dodal.

Láska na první pohled

„Platonicky jsem se do tebe zamilovala,“ rozplývala se další porotkyně Marta Jandová.

Eliška si nakonec vybrala tým Marty Jandové a Dary Rolins. „Půjdu pocitově a zvolím si ženy,“ vysvětlila svoje rozhodnutí mladá zpěvačka.

Elis (Eliška Mrázová) & Martin Chodúr - Unfaithful Man
Elis (Eliška Mrázová) & Martin Chodúr - Unfaithful Man | Video: YouTube

Eliška Mrázová není žádný hudební nováček, vloni vydala debut Shubidu pod uměleckým jménem Elis. Na desce se objevil i singl s vítězem federální SuperStar Martinem Chodúrem. Její otec je filmový režisér, matka se věnuje animaci. Eliška si na desku napsala písničky sama, svoji první skladbu složila již ve dvanácti letech.

Pěveckou show Hlas Česko Slovenska vysílala poprvé TV Nova v roce 2012, kdy soutěž vyhrála zpěvačka Ivanna Bagová. Letošní vítěz získá finanční odměnu 80 tisíc eur. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy