Budeš mým svědkem? Žádost přes vzkaz v lahvi dojímá svět

Magazín Magazín
20. 8. 2020 7:10
Will Claussen z Minnesoty se bude v létě příštího roku ženit se snoubenkou AJ Johnsovou. V otázce, koho požádá, aby mu šel za svědka, měl zřejmě jasno už delší dobu. Pro bratra, který trpí Downovým syndromem, chtěl ale uspořádat zvláštní překvapení, na svém dvoře tak zahrabal skleněnou lahev s ukrytým vzkazem. Sledujte, jak ohromující radost Henry Joe měl, když životně důležitou otázku objevil.
Budeš mým svědkem? Žádost přes vzkaz v lahvi dojímá svět | Video: Associated Press
 

Právě se děje

před 29 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy