Budeš mým svědkem? Žádost přes vzkaz v lahvi dojímá svět

Magazín Magazín
20. 8. 2020 7:10
Will Claussen z Minnesoty se bude v létě příštího roku ženit se snoubenkou AJ Johnsovou. V otázce, koho požádá, aby mu šel za svědka, měl zřejmě jasno už delší dobu. Pro bratra, který trpí Downovým syndromem, chtěl ale uspořádat zvláštní překvapení, na svém dvoře tak zahrabal skleněnou lahev s ukrytým vzkazem. Sledujte, jak ohromující radost Henry Joe měl, když životně důležitou otázku objevil.
Budeš mým svědkem? Žádost přes vzkaz v lahvi dojímá svět | Video: Associated Press
 

Právě se děje

před 15 minutami

Ministr zemědělství Toman slibuje pomoc rybářům v okolí Bečvy

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) slibuje pomoc rybářům v okolí řeky Bečvy po havárii způsobené kyanidem. Využít by mohli vodní nádrže státního podniku Povodí Moravy nebo v postižených revírech vypouštět jiné druhy ryb. Ministerstvo zemědělství je podle něj také připraveno zajistit peníze pro částečnou úhradu vzniklých škod.

"Řeky a potoky jsou pro naši krajinu důležité. Život v nich je klíčový. Jsem proto připraven Českému rybářskému svazu - Územnímu svazu pro severní Moravu a Slezsko pomoci při opětovném zarybnění postižených revírů. Za současné situace vítáme každou ruku, která přispěje k řešení situace," řekl Toman.

Zdroj: ČTK
Další zprávy